Головна » Блог » Життя - біль, коли огляду бічних дзеркал нуль

Життя – біль, коли огляду бічних дзеркал нуль

автошкола ДЖАСТ

Не кожен крок уперед робиться без огляду на минуле. Так і за кермом: щоб рухатися вперед — доведеться подивитися назад. У цьому допоможуть бічні дзеркала. Поговоримо про небезпеки, які оточують при їхньому ігноруванні.

  • Мопеди та мотоцикли

У Києві понад 7 тисяч кур’єрів з доставки їжі, що переміщуються на мопедах у вишуканій манері. Їзда розділовими смугами між машинами, спроба втиснутися між їдучою та припаркованою машинами (де бічний інтервал складає відстань відкритих дверей), випередження з правого боку, ігнорування знаків пріоритету та безпечних інтервалів – все це їх “фішка”, що дозволяє доставити їжу так само швидко, як і небезпечно. У Києві щотижня внаслідок дорожньо-транспортних пригод страждає в середньому 10 водіїв мотоциклів та мопедів. Дзеркала допомагають помітити цих горе-водіїв (у випадку, якщо у них взагалі є посвідчення водія), проконтролювати дорожню обстановку і відреагувати у разі небезпеки.

  • Електросамокати, електромопеди та велосипеди

Такі типи транспорту не зобов’язують учасників дорожнього руху мати посвідчення водія, тому знання правил дорожнього руху також можуть бути відсутніми, але це не забороняє їм пересуватися дорогами загального користування, любити швидкість і ризики. Це ще одна причина не втрачати зоровий контакт із дзеркалами і бути напоготові.

  • Транспортні засоби екстрених служб

Дзеркала допомагають вчасно побачити автомобіль оперативної служби, що наближається, і вжити заходів реагування. Може знадобитися прискорене звільнення смуги або зупинка, тому чим раніше ми їх помітимо, тим буде краще.

  • Перешкоди під час зміни смуги

Перелаштування без огляду дзеркал — це бездумне і відчайдушне рішення, яке може спричинити дорожньо-транспортну пригоду, у тому числі і з тяжкими наслідками. Такою є ціна секундної дурості, коли водій не переконався в безпеці маневру.

  • Бордюри, клумби, паркани

Київ – це мегаполіс і паркування тут – той ще квест. В автошколі “Джаст” навчають паралельному паркуванню, це вправа, що дозволяє паркувати машину на узбіччі серед інших машин, що стоять. Це знадобиться і на Позняках, і на Деміївці, і на Політехнічній. Основою успіху правильного паралельного паркування служить огляд бічних дзеркал для підбору правильного інтервалу та дистанції. Бічні дзеркала допоможуть не вдарити сусідні машини чи колеса об бордюр, не подряпати машину клумбою або парканом.

В автошколі “Джаст” досвідчені та лояльні інструктори розкажуть секрети водіння, щоб Ви стали супер-профі! Наші офіси на Деміївській, Позняках та КПІ працюють для Вас.