Індивідуальні уроки водіння в автошколі Джаст – 
професійна підготовка та увага до деталей!

 

Індивідуальні уроки водіння в Києві

Вивчення теорії – це лише перший крок на шляху до повноцінного освоєння навичок водіння. Щоб стати справжнім водієм, потрібно знати, як правильно застосувати отримані знання на практиці. Саме для цього потрібні уроки водіння в Києві, в процесі яких учні навчаються керувати транспортним засобом та виконувати необхідні маневри.

Джаст пропонує кожному бажаючому опанувати такі навики в форматі індивідуальних занять з особистим інструктором. Такі уроки проводяться з урахуванням рівня знань учня, а також особливостей ситуації. Наша автошкола в Києві допомагає як новачкам, так і водіям, що зробили тривалу перерву.

12

років автошколі

5000+

випускників

5

філій

Переваги

індивідуальних уроків у нашій школі

Сучасний автопарк

Жодних Жигулів, тільки популярні сучасні автівки

Досвідчені інструктори

Атестовані спеціалісти з багаторічним досвідом

Лояльні вчителі

Без крику та лайки навчать правильно кермувати без страху

Підтримка

Працівники автошколи на зв’язку з будь-яких питань

Демократичні ціни

Влучне поєднання якості викладання з вартістю курсів

Відсутність додаткових платежів

Ви платите тільки за урок, немає доплат за паливо чи дальність поїздки

Ціни на уроки водіння

Водіння База

13000₴

Водіння: 20 уроків по 60 хв. на "механіці" або на "автоматі"

Паливно-змащувальні речовини входять у вартість

Водіння Старт

17500₴

Водіння: 30 уроків по 60 хв. на "механіці" або на "автоматі"

Паливно-змащувальні речовини входять у вартість

Водіння Профі

22000₴

Водіння: 40 уроків по 60 хв. на "механіці" або на "автоматі"

Паливно-змащувальні речовини входять у вартість

Наші автоінструктори

Ігор Рендак

Skoda Fabia (механіка)

Дмитро Дудар

Volkswagen Jetta (автомат)
Артур Филимонов

Артур Філімонов

Skoda Fabia (механіка)
Артем Иващенко

Артем Іващенко

Skoda Fabia (автомат)

Андрій Жемера

авто учня
Артем Кирияк

Артем Кіріяк

Chevrolet Cruze (автомат)

Олександр Миколайович Демиденко

Peugeot 307 (Механика)

Як проводяться приватні уроки водіння в Києві?

Щоб стати професійним водієм, можна не тільки проходити звичайну програму в автошколі. Чудовим рішенням також є індивідуальні уроки з автоінструктором. Вони доступні для всіх клієнтів автошколи, які хочуть отримати поглиблену підготовку. Щоб скористатись перевагами персонального навчання, достатньо пройти декілька простих етапів:

 • Записатися на разові індивідуальні заняття з водіння машини. Спочатку учням потрібно звернутись до адміністратора автошколи та повідомити про намір проходити приватне навчання з інструктором. Для цього можна використати електронну форму на сайті або номер телефону. В будь-якому випадку представник школи оперативно дасть відповідь та оформить заявку.
 • Обговорити деталі автоводіння на машині. Після запису учням пропонують визначати дату та час, коли їм зручно приходити на приватні заняття.
 • Відвідати індивідуальний урок. Коли всі деталі узгоджені, учневі залишається лише прийти в зазначений час за вказаною адресою. Приватний автоінструктор чекатиме в цьому місці та підготує обраний транспортний засіб.

Спочатку вчитель допоможе згадати основні положення ПДР та іншу необхідну інформацію, засвоєну на уроках по теорії. Після цього учень переходить безпосередньо до керування автомобілем під ретельним наглядом інструктора. Фахівець контролює швидкісний режим, дотримання правил та за необхідності корегує дії.

В яких випадках потрібен персональний автоінструктор в Києві ?

Найняти персонального інструктора варто водіям, які взагалі не мають навичок їзди на авто. В цьому випадку приватний інструктор з водіння в Києві розробляє індивідуальну схему з урахуванням всіх особливостей. Особливо корисним такий підхід буде для новачків, які мають страх або не впевнені в своїх силах.

За таких умов індивідуальна програма допоможе швидше позбавитись ці відчуттів та почати насолоджуватись процесом керування автомобіля. Крім цього, приватна практика водіння в Києві стане оптимальним рішенням для водіїв, які зробили тривалу перерву та хочуть відновити свої навички їзди на автомобілі. Приватні уроки формат в цьому випадку вигідний тим, що учень може обрати будь-яку кількість занять.

Які навички допомагає отримати інструктор з водіння в Києві?

Приватні уроки забезпечують можливість опанування умінь, необхідних для впевненої їзди на авто. Для кожного учня інструктор по водінню в Києві обирає індивідуальний підхід та розробляє схему, щоб забезпечити максимальну ефективність занять. Після проходження програми, водії-початківці навчаються з нуля, а ті, хто мають водійське посвідчення, відновлюють свої навички. В процесі навчання автоінструктор пропонує освоювати наступні схеми:

 • поїздки на міських дорогах та на трасах за містом;
 • керування машиною в умовах заторів та ускладнення руху на дорогах;
 • правильний об’їзд різних перешкод;
 • виконання різних маневрів;
 • особливості паркування автомобіля за різних умов.

Крім цього, приватні курси водіння авто можуть передбачати інші програми. Все залежить від конкретного запиту учня, а також рівня його вміння. Всі деталі обговорюються безпосередньо з інструктором.

Які ціни на індивідуальні курси водіння в автошколі?

Головним пріоритетом для автошколи Джаст є створення всіх необхідних умов для ефективного та комфортного навчання водінню.  Для досягнення цієї цілі забезпечуємо учнів сучасною та актуальною теоретичною базою, надаємо технічно справні автомобілі та враховуємо індивідуальні побажання.

Крім цього, важливим аспектом є цінова політика. Ми пропонуємо доступну ціну на індивідуальні уроки водіння автомобіля. Наш тариф передбачає оплату за кожну годину навчання (1 урок) 750 грн. Щоб оплатити курси, достатньо звернутись до адміністратора автошколи.

У чому переваги індивідуальних уроків в Джаст?

Якщо ви хочете найняти справжнього професіонала, який забезпечить надійну підтримку в процесі освоєння навиків водіння, тоді ви звернулись за правильною адресою. В автошколі працюють досвідчені автоінструктори, які мають відповідну кваліфікацію та знають, як знайти підхід до кожного учня. Крім цього, варто звернути увагу на низку інших якостей наших співробітників:

 • вміння підтримувати в складних ситуаціях на дорозі;
 • швидке реагування на виникнення непередбачуваної ситуації;
 • ввічливе ставлення та повага до учнів;
 • вміння створювати індивідуальні схеми навчання з урахуванням запиту та рівня навичок.

Все це доповнюється ще однією перевагою уроків в автошколі – доступною вартістю. Учні отримують професійну допомогу без шкоди для бюджету. Щоб оцінити якість послуг, достатньо записатись на урок. Для цього можна скористатись номером телефону або формою на сайті.

Відгуки
учениця автошколи Джаст
Алеся Тульженкова
Прекрасная выкладка теории и обьективное обучение вождению, с терпением и подробными обьяснениями.  Спасибо автошкола джаст!
учениця автошколи Джаст
Anastasiia Molodychuk
Хочу поділитися своїм враженням від автошколи Джаст. Приємне те ,що школа знаходиться недалеко від дому і не потрібно довго добиратися,щодо навчання то теорію у нас викладав викладач Віктор, все доступно пояснював ,якщо щось було незрозуміло наводив приклади з яких все ставало ясним. Водіння відбувалося з інструктором Дмитром. Окремо хочу йому подякувати за терпіння в навчанні та міцні нерви. Всі уроки доступно пояснювалися та відпрацьовувалися. Автошколу рекомендую!!!
джаст авто отзывы
Елена Андреевна
Прекрасная автошкола. Лекции доступны и понятны. Поборов не требуют, для тех кто учит везде зелёный свет
джаст авто отзывы
Татьяна Шеляг
Дуже хороша школа, неймовірний підхід до кожного, у всьому допомоуть, жодного разу не пожалкувала що прийшла до вас) а особливо хотіла подятквати інструкторам з теорії Віктору та особливе прям дякуююю це Олександру Миколайовичу ))ви найкращі😘 рекомендую!!!
джаст авто отзывы
Алина Гапчич
Хорошие педагогичные методы преподавания, как теории, так и практики. Полученых знаний достаточно не только чтобы сдать экзамен в Сервисном центре МВД, а и для того чтобы спокойно чувствовать себя на дороге. Так же хочу поблагодарить директора автошколы «Джаст». На экзамене всегда был с нами и поддерживал)
джаст авто отзывы
Игорь Стадник
Профессионально подходят к обучению, не ошибся выбором, доволен
Бажаєте поділитися враженнями про нашу автошколу?
Запишись на індивідуальні уроки водіння
[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Часті питання

Один урок водіння автомобіля з персональним автоінструктором коштує 750 гривень. Щоб оплатити, потрібно звернутись до адміністратора.

В автошколі тривалість приватного заняття з автоінструктором складає 60 хвилин.

В розпорядження учня передається повністю справний автомобіль. Це може бути автомобіль з автоматичною або механічною коробкою передач.

Для повноцінного освоєння особливостей керування авто в різних умовах необхідна практика з автоінструктором тривалістю приблизно 40 годин.

Заняття з персональним інструктором по водінню мають погодинну оплату. Учень може сам визначати, скільки уроків їзди на автомобілі він хоче пройти. Основними перевагами такого формату є поглиблена підготовка та створення індивідуальних програм.