Головна » Навчання » Категорія В

Категорія В

Курси водіння автомобіля

В нашій школі ви можете швидко і ефективно навчитися керувати автомобілем і отримати права категорії B. На вибір надається три варіанти:

Також ми пропонуємо індивідуальний варіант навчання, яке може початися в будь-який день. В цьому випадку ви будете проходити теоретичний курс тільки з викладачем, без інших учнів. Можете закінчити його екстерном і швидко отримати права.

Практика в автошколі Джаст

Практика в автошколі Джаст

Програма навчання та графік

Курс теорії триває 2,5 місяці. Заняття проходять чітко за графіком. Пропускати їх не рекомендується. На кожному занятті, розглядається певна тема.

Після складання теоретичного іспиту у Сервісному Центрі МВС учень допускається до водіння. Попередньо ви повинні вирішити, на якому авто проходити навчання (з АКПП або на “механіці”).

Уроки водіння проходять за індивідуальним графіком з понеділка по суботу, з 8:00 до 17:00. У програмі практичного курсу:

Після слідують внутрішні іспити, де вам належить продемонструвати свої навички водіння (заїзд заднім ходом в гараж і т.д.). Після здачі внутрішнього іспиту, вас допустять до зовнішнього практичного іспиту в СЦ, для отримання прав категорії В.