Головна » Навчання » Категорія В

Категорія В

Курси водіння автомобіля

В нашій школі ви можете швидко і ефективно навчитися керувати автомобілем і отримати права категорії B. На вибір надається три варіанти:

Також ми пропонуємо індивідуальний варіант навчання, яке може початися в будь-який день. В цьому випадку ви будете проходити теоретичний курс тільки з викладачем, без інших учнів. Можете закінчити його екстерном і швидко отримати права.

Практика в автошколі Джаст

Практика в автошколі Джаст

Програма навчання та графік

Курс теорії триває 2,5 місяця. Заняття проходять чітко за графіком. Пропускати їх не рекомендується. На кожному занятті, розглядається певна тема.

Через місяць, коли учень освоює велику частину теорії, він допускається до водіння. Попередньо ви повинні вирішити, на якому авто проходити навчання (з АКПП або на “механіці”).

Уроки водіння проходять за індивідуальним графіком з понеділка по суботу, з 8:00 до 17:00. У програмі практичного курсу:

Після слідують внутрішні іспити, де вам належить вирішити 2 білети по 20 питань. І продемонструвати свої навички водіння (заїзд заднім ходом в гараж і т.д.). Після здачі внутрішніх іспитів, вас допустять до зовнішнього іспиту в СЦ, для отримання прав категорії В. В СЦ вас так само чекає теоретична і практична частина.