Головна » Вартість навчання в автошколі » Навчання на права категорії В

Навчання на права категорії В

Автомобіль може суттєво полегшити виконання щоденних справ. Особливо, коли кожен день розпланований по хвилинах, а робота передбачає часті поїздки. Проте, щоб скористатись всіма перевагами особистого транспорту, потрібно спочатку отримати права, які підтверджують вміння керувати ним.

Для цього необхідно пройти навчання на категорію В у автошколі Джаст. У нас ви зможете отримати професійну підготовку, підтримку від досвідчених інструкторів та викладачів, а також можливість індивідуальних занять. Крім цього, гарантуємо доступні ціни та декілька тарифів для різного бюджету.

Навчання водінню автомобіля в Києві: які програми доступні для учнів?

Наша автошкола в Києві пропонує навчання за новими правилами, що вступили в дію 2022 року. У нас можна пройти окремо заняття по теорії та уроки водіння автомобіля (практику). Особливістю є те, що учні можуть обрати різні варіанти навчання. Це стосується як теорії, так і практики. У першому випадку підготовка може здійснюватися у форматі індивідуальних занять та лекцій в групах.

В обох випадках має місце онлайн навчання. Дистанційне вивчення матеріалів є найкращим рішенням для тих, у кого дуже щільний графік та немає можливості постійно їздити в автошколу. В будь-якому випадку, кожен може обрати для себе найбільш зручний варіант.

Практика в автошколі Джаст

Практика в автошколі Джаст

Індивідуальні заняття по теорії підійдуть для тих, хто хоче самостійно обирати час для лекцій. Уроки в групах стануть чудовим рішенням для тих, у кого обмежений бюджет. Що стосується практичного навчання в автошколі на категорію В, то воно теж передбачає декілька програм. Вони відрізняються за кількістю уроків. Наприклад, можна обрати базовий пакет, варіант з поглибленим навчанням, а також пакет для тих, хто хоче одразу заглибитись у всі деталі водіння авто.

Ціна на права категорії Б: скільки коштує теорія та практика в Києві?

Всім, хто хоче вчитися на водійські права вказаної категорії, варто одразу визначитись з бюджетом. В нашій автошколі діє декілька тарифів, щоб кожен учень зміг підібрати оптимальне рішення. Курси з теорії представлені в трьох тарифах: «Експерт», «Турбо» та «Базовий». Останній варіант передбачає навчання на категорію B за доступною ціною.

Його вартість складає 7000 гривень. В рамках курсів учні отримують базові знання з ПДР, інформацію про механізм авто, а також особливості керуванням ним. Другий варіант коштує 12 тисяч гривень. Цей тариф підходить для водіїв, хочуть отримати індивідуальні уроки онлайн.

Окремої уваги заслуговує варіант «Експерт» за 17 тисяч гривень. Його варто обрати тим, кого цікавить поглиблена підготовка водіїв до керування автомобілем. Крім цього, новачкам, яких цікавить ціна на права категорії В, варто врахувати також вартість практичної частини. В автошколі можна вибрати один з 3-х тарифів: «Профі» (22 тисяч гривень), «Старт» (17,5 тисяч гривень) або «База» (13 тисяч гривень).

Яким чином проводиться навчання на категорію B в Києві?

Команда автошколи Джаст розробила максимально комфортні умови та алгоритми навчання, яке допомагає підготуватись до здачі на права Б. Суть такого підходу полягає у створенні декількох програм, а також впровадженні методу онлайн-занять.

Обираючи будь-який тариф по теорії, учні отримують можливість відвідувати лекції в форматі відеоконференцій. Це дуже зручно. Особливо, для тих, у кого часті відрядження. Практика водіння на легковому автомобілі відбувається на спеціальних майданчиках та в місті.

На яких авто відбуваються курси водіння?

Вирішуючи записатись на навчання в автошколі на категорію B, водії-початківці часто цікавляться автопарком. Адже, кожному з них важливо проходити практику на зручному легковому автомобілі, який відповідає запитам. В нашій автошколі з цим немає проблем, оскільки автопарк складається тільки з нових та справних машин. Всі моделі відповідають встановленим стандартам та вимогам. Серед особливостей можна виділити:

  • наявність відповідних наліпок;
  • вбудовані додаткові запчастини для безпеки та контролю (йдеться про педалі для інструктора);
  • наявність машин з механічною та автоматичною коробкою передач.

Вчитись їздити на транспорті з АКП легше, але розхід палива буде більший. У випадку з механікою можна глибше зрозуміти всі нюанси водіння та відчувати авто в процесі поїздки.

Курси водіння автомобіля в Джаст: чому варто обрати нашу автошколу?

Головною нашою перевагою є професіоналізм наших викладачів та інструкторів. В команді працюють тільки досвідчені експерти, які мають відповідну кваліфікацію. Вони не тільки допоможуть опанувати навики водіння автомобілем, а ще з забезпечать необхідну підтримку.

Такий підхід дозволяє швидко навчитись керуванню машиною та здати на права без проблем. Якщо зацікавило навчання в автошколі на категорію Б в нашій автошколі, можете звернутись за деталями до менеджерів. Контактні номери телефонів представлені на сайті. Крім цього, можна записатись на курси безпосередньо на сайті. Для цього є кнопка «Записатись».

Часто задавані питання

Визначити вартість навчання можна після ознайомлення з тарифами, запропонованими в автошколі. Теорія коштує від 7000 до 17000 гривень, а ціна практичних занять варіюється від 13 до 22 тисяч гривень.

Навчання може тривати від 4 тижнів, залежно від того, який обрано тариф.

Проходити навчання з водіння автомобіля можна з 18 років.

Для тих, хто вже має досвід водіння, передбачена особлива процедура. Щоб дізнатись більше деталей, потрібно звернутись до менеджерів.