Головна » Філії » Автошкола КПІ на Шулявці

Автошкола КПІ на Шулявці

Адреса:

Київ, Тбіліський провулок, 4/10, офіс 402, 4 поверх,

станція метро Політехнічний інститут.

Графік роботи:

Запис в групи і консультації по телефону
с 10.00 до 19.00

Прийом документів за попереднім записом

Контактні телефони:

+38 (063) 265 69 59
+38 (096) 566 45 45

Вчитися керувати дозволено тільки на спеціальному транспортному засобі під контролем автоінструктора. А щоб отримати допуск до іспитів у СЦ МВС та здати на права, потрібно пред’явити документи, які це доводять. У цьому вам допоможе наша автошкола в Києві.

Школа водіїв на КПІ — надійно та близько

Відучитися на водія категорії А чи В можна лише в спеціальному акредитованому навчальному закладі. Таким є Джаст — автошкола на метро Політехнічний інститут. Упродовж 10 років ми готуємо водіїв-початківців до реального життя, а не просто до іспитів у сервісному центрі.

За весь час понад 5 000 учнів уже отримали свої посвідчення водія завдяки нашій авторській методиці викладання.

Автошкола на КПІ пишається кожним своїм співробітником. У команді жінки та чоловіки з водійським стажем від 2 до 26 років.

Навчання ділиться на два етапи: теоретичну та практичну підготовку. На них ціни встановлені різні, а у вартість навчання вже включені витрати на паливо, обслуговування тощо.

Автошкола на Шулявці: дистанційне навчання

Теорія подається онлайн за допомогою Google Meet та Zoom. Цей спрощений варіант навчання в автошколах офіційно дозволено.

У такому форматі вивчаються блоки ПДР, дорожні знаки, загальна будова автомобіля, правила поведінки за кермом, перша медична допомога, дії у разі ДТП та ін.

У процесі можна ставити запитання, наші фахівці з радістю на них будуть відповідати!

Проходити курси водіння на Шулявці в Києві можна по-різному: у групі, індивідуально чи з колегами (корпоративний формат).

Як проходять уроки по водінню

Якщо вас влаштовує Шулявка, школа водіння на КПІ відчиняє для вас свої двері та пропонує вчитися на нових авто з АКПП і МКПП.

Як правило, учні та автоінструктори попередньо телефонують, аби домовитися про місце зустрічі. Зазвичай старт біля трамвайної зупинки «Політехнічна» в бік вулиці Борщагівської. Також розпочати можна біля ТЦ Smart Plaza. Якщо учням зручно зустрітися з інструктором в іншому місці, то він може піти на зустріч.

Наша автошкола на Політеху спочатку навчає азам водіння. Уже після перших занять учні знають, як тихо рушати з місця, маневрувати, гальмувати та паркуватися.

Потім настає найбільш захоплююча частина — уроки водіння на Шулявці.

Звичайно ж, ви не будете їздити щоразу навкруги КПІ. Маршрути підбираються для кожного учня окремо, відповідно до його вмінь. Якщо навички помітно покращуються — обирається нова дорога, складніша.

Як потрапити на курси водіння на КПІ

Якщо ви мрієте отримати права — ми вас не розчаруємо й допоможемо мрії здійснитися лише за 3,5-4 місяці.

У нас можуть навчатися:

  1. Ті, хто ще нічого не знає про машини та правила дорожнього руху.
  2. Ті, хто намагався здавати на права, але провалився.
  3. Ті, хто не закінчив навчання через переїзд з іншого міста.
  4. Ті, хто бажає відкрити додаткову категорію.
  5. Ті, хто має права, але не вистачає адекватної практики.

Наша автошкола на КПІ знаходиться за адресою: Київ, Тбіліський провулок, 4/10, офіс 402, 4 поверх, станція метро «Політехнічний інститут».

Ви можете знайти Джаст і в інших районах столиці. Адреси та контактна інформація вказані на сайті. Щоби записатися на курси водіння або отримати додаткову інформацію, телефонуйте!