Головна » Філії » м. Політехнічний інститут (КПІ)

м. Політехнічний інститут (КПІ)

Адреса:

Київ, Тбіліський провулок, 4/10, офіс 402, 4 поверх,

станція метро Політехнічний інститут.

Графік роботи:

Запис в групи і консультації по телефону
с 10.00 до 19.00

Прийом документів за попереднім записом

Контактні телефони:

+38 (063) 265 69 59
+38 (096) 566 45 45

Автошкола в Києві на метро Політехнічний інститут (КПІ), Джаст – ваша гарантія отримання посвідчення водія

Керування автомобілем є чи не одним із найбільш корисних умінь сучасної людини.  Тому, якщо ви вирішили освоїти цей навик і шукаєте перевірену автошколу в районі  КПІ, в Києві, Джаст – ваш ідеальний варіант. Більше 5000 наших студентів вже отримали посвідчення водія і насолоджуються мобільністю та комфортом.

Записуйтеся до нас та поповнюйте ряди щасливих водіїв. Адже пересуваючись на автомобілі, Вам не доведеться штовхатися в переповненому метро або залежати від розкладу маршруток.  Також немає потреби намотувати даремні кола по місту, щоб доїхати туди, куди автомобілем можна дістатися за 20 хвилин. Опиняйтеся в бажаному місці коли Вам завгодно набагато швидше, ніж на громадському транспорті.

Як проходить навчання в нашій автошколі на КПІ , в Києві?

Ми цінуємо Ваш особистий час, тому прагнемо зробити зручний графік навчання для кожного студента.  Незалежно від програми, яку Ви обрали, у Вас буде можливість проходити навчання в зручні години вранці і ввечері, а також у вихідні дні.

Теоретичні заняття в нашій школі – це не нудні і монотонні лекції.  На кожному уроці викладач пояснює нову тему за авторською методикою.  Якщо Ви з якоїсь причини не відвідуєте автошколу протягом двох тижнів, ми переведемо Вас у  наступну групу. Таким чином, Ви максимально засвоїте весь матеріал, не випустивши з уваги жодної деталі.

Практика водіння, без сумніву, є одним із найбільш захопливим етапом навчання для кожного студента.  Спочатку Вас навчать базовим навичкам управління автомобілем на автодромі, після чого Ви почнете практикуватися на дорогах міста, під керівництвом одного з наших інструкторів.  Щоб навчання проходило максимально ефективно і комфортно, Ви самостійно вибираєте собі машину і час занять. Уроки водіння проходять поблизу трамвайної зупинки “Політехнічна” , поблизу тополі, в сторону вулиці Борщагівської або поблизу ТЦ Smart Plaza. Проходять на майданчику Політехнічого інституту та околицями.   

Автошкола на КПІ – ціни, які Вас приємно здивують

Якщо Ви в пошуках гарного навчального закладу для отримання посвідчення водія, Ви прийшли в потрібне місце.  Маючи багаторічний досвід у підготовці майбутніх водіїв, ми не лише знаємо як правильно донести до учнів правила дорожнього руху, а й намагаємося надавати наші послуги за цінами, доступними кожному.

Так, в автошколі Джаст, ми надаємо наступні види послуг:

  • навчання категорії А (мотоцикл) – 6500 грн
  • навчання категорії Б (легковий автомобіль) – 12 250 грн
  • корпоративне навчання – вартість залежить від кількості осіб та обраної програми.

Щоб отримати додаткову інформацію або записатися  на перше заняття, телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті.

Ми доступні п’ять днів на тиждень, з 10-00 до 19-00.

Також, ми завжди чекаємо  на Вас за адресою: Тбіліський провулок, 4/10, офіс 402, 4 поверх.