Головна » Вартість навчання в автошколі » Корпоративне навчання

Корпоративне навчання

Автомобіль, за кермом якого знаходиться співробітник компанії, – це інструмент, що впливає на успішну діяльність всього підприємства. Але, на відміну від ПК, керування машиною вимагає особливої ​​уважності і вміння вчасно приймати рішення, від яких може залежати чуже життя.

Якщо ви є власником компанії, АТП або просто хочете допомогти групі співробітників поліпшити навички водіння, ми пропонуємо вам корпоративне варіант навчання в автошколі “Джаст”.

Теоретичні заняття можуть проходити як дистанційно, так і на території вашого підприємства, щоб надовго не відривати працівників від їх робочих обов’язків.

Корпоративні курси водіїв

Корпоративні курси водіїв

Як проходить корпоративне навчання

Головне завдання корпоративного навчання – це зниження ризиків, пов’язаних з безпекою дорожнього руху. Тому ми використовуємо персоналізований підхід і прагнемо зробити курси гнучкими і комфортними для клієнтів.

Програма формується відповідно до запитів і цілями компанії, а також навичками учнів. Так, програма навчання для корпоративних клієнтів, які вже мають права, буде відрізнятися від навчального плану для тих, хто тільки збирається їх отримати.

Наприклад, якщо до занять приступає група з 10 осіб, які хотіли б отримати права категорії B, їм пропонується стандартний курс в 2,5 місяці. Теоретичні уроки проходять на підприємстві, наприклад, в конференц-залі, або безпосередньо в автошколі за заздалегідь затвердженим графіком.

Коли учні освоюють більшу частину теорії (через один місяць), то можуть приступити до практики водіння. Попередньо узгоджується питання про вибір автомобілів (з автоматичною або механічною КПП), на яких буде тривати навчання і здаватися іспит. Вибрати можна будь-який варіант, в залежності від побажань і зручності.

Переваги корпоративного навчання

Корпоративне навчання дозволяє максимально швидко і ефективно підвищити рівень кваліфікації водіїв. ПДР оновлюються щорічно, але далеко не всі автомобілісти стежать за цими змінами. І це часто призводить до збільшення аварійності на дорогах.

Згідно з даними МОЗ, за один рік в Україні гине близько 3 000 чоловік в результаті ДТП. Основна причина виникнення переважної більшості аварій – людський фактор: низька кваліфікація водіїв і незнання ПДР.

Учні нашої школи – не тільки повноправні, а й відповідальні учасники дорожнього руху. Вони добре розбираються в ситуації на дорозі і впевнено почувають себе за кермом. У програму навчання включається контраварійна підготовка. В ході якої водії вчаться правильно реагувати в складних і небезпечних ситуаціях. На практиці відпрацьовується стабілізація автомобіля і правильне проходження поворотів.

Крім того, навчання на курсах водіння має чимало інших переваг:

Слід зауважити, що програма навчання адаптується і коригується відповідно до потреб і потребами клієнтів. Надсилайте ваші запити і вимоги для підбору оптимальної і найбільш зручної програми навчання. Чекаємо вас в нашій автошколі.