Головна » Автошкола онлайн в Україні

Автошкола онлайн в Україні

Теорія онлайн та практика!
Приходьте на навчання зараз!
Сертифікат МВС про державну акредитацію №000475.

Приймаємо учнів за попереднім записом.

Теоретичне навчання для військовослужбовців – БЕЗКОШТОВНО! 

З 24.07.22 вступає в дію Закон, який розділяє вивчення теорії і практики у автошколі. Майбутні водії можуть обрати 2 автошколи (або 1), навчатись можна у будь-якій точці України онлайн. 

Початок лекцій в нових групах
Деміївська

Вихідного дня (онлайн, українською) – 21.03.23

Вечірня (онлайн, українською) – 21.03.23

Ранкова (онлайн, українською) – 21.03.23

КПІ

Вихідного дня (онлайн, українською) – 21.03.23

Вечірня (онлайн, українською) – 21.03.23

Ранкова (онлайн, українською) – 21.03.23 

Водіння — вживу!
Чернігівська

Вихідного дня (онлайн, українською) – 21.03.23

Вечірня (онлайн, українською) – 21.03.23

Ранкова (онлайн, українською) – 21.03.23

Позняки

Вихідного дня (онлайн, українською) – 21.03.23

Вечірня (онлайн, українською) – 21.03.23

Ранкова (онлайн, українською) – 21.03.23

Індивідуальне навчання — у будь-який зручний для Вас день (онлайн)!
Переваги

навчання в нашій школі

2-2.5 місяці навчання

за які Ви повністю освоїте теорію

Безліміт теорії

Навчання одразу у кількох групах, можливість прослуховувати лекції повторно

Багаторічний досвід

Почали практикувати онлайн навчання до того, як це стало мейнстрімом

Онлайн навчання

теорія в форматі відеоконференцій збереже Ваш комфорт і дасть цінні знання

Підтримка

професійна підтримка і додатковий інструктаж після отримання прав

Комфорт та ефективність

Цікаве навчання з миттєвим зворотнім зв’язком

Як отримати права?

Пройти теорію у автошколі

Скласти теорію у Сервісному Центрі

Пройти практику, скласти іспити з водіння

Отримати права

Джаст – ваш надійний партнер в онлайн навчанні ПДР!

Теорія ПДР онлайн в автошколах почала впроваджуватись не так давно. Проте, за час існування такого формату він став надзвичайно популярним. Перш за все це пов’язано зі зручністю, оскільки кожен учень може проходити навчання без прив’язки до конкретного місця та в найбільш підходящий час. Крім цього, теоретичні курси водіїв онлайн підходять навіть для дуже зайнятих учнів. Щоб оцінити переваги такого навчання, достатньо звернутись в Джаст. Це надійна автошкола в Києві, в якій можна отримати якісну базу знать онлайн.

12

років автошколі

5000+

випускників

5

філій

Як проходить навчання на права онлайн?

Дистанційні курси водіння проходять в режимі Google Meet та Zoom. Це популярні платформи, в процесі користування яких зазвичай не виникає складнощів. Навіть новачки можуть легко підключитись до них. В загальному процедура достатньо проста.

Щоб отримати доступ до онлайн навчання в автошколі, потрібно записатись на заняття. Перед початком уроків викладач надає пароль, щоб учень зміг підключитись до онлайн конференції. На уроках він демонструє презентації, детально розповідає інформацію по конкретній темі, а також відповідає на запитання. Якщо під час лекції учневі незрозумілі якісь моменти, він може звернутись до викладача з проханням роз’яснити їх більш детально.

Теорія онлайн
у групі
БАЗОВИЙ КУРС

6 000

Теорія у групі онлайн

Заняття за фіксованим графіком онлайн

Початок кожного місяця

Індивідуальна теорія онлайн
ТУРБО

10000

Мінімальний курс навчання від 4 тижнів

Індивідуальні теорія онлайн

Заняття в зручний для учня час

Індивідуальний курс теорії онлайн
ЕКСПЕРТ

15000

Мінімальний курс навчання від 4 тижнів

Індивідуальні теорія онлайн розширений курс

Заняття в зручний для учня час

Теорія водіння онлайн: в чому переваги навчання?

Учні все частіше обирають саме дистанційні курси по водінню. На це є декілька причин. Перша з них полягає в тому, що автокурси онлайн є дуже зручними. В умовах активного ритму життя з безліччю повсякденних справ, такий формат дозволяє знаходити час на навчання. Все тому, що не потрібно нікуди їхати.
Учневі достатньо підключити до інтернету гаджет та приєднатись до online конференції. Серед додаткових переваг варто виділити:

  • можливість вчитися в найбільш комфортному місці (на роботі, вдома чи навіть у відрядженні);
  • індивідуальні заняття;
  • доступ до занять незалежно від локації;
  • професійна підтримка досвідченого викладача (наші співробітники з радістю консультують та відповідають на питання).

Крім цього, уроки водіння онлайн є надзвичайно ефективними, оскільки в такому форматі знання легше засвоюються. В індивідуальних заняття учень може максимально сконцентруватись на своєму розумінні та пропрацювати з викладачем слабкі сторони.

Як влаштовані курси: чи можна здати на права онлайн?

Законодавство України допускає курси водіння з онлайн навчанням, але не передбачає можливість здачі на права дистанційно. Це означає, що можна пройти водійські курси онлайн, а сам іспит потрібно здавати в Сервісному Центрі МВС. Присутність студента є обов’язковою.
Онлайн школа водіння Джаст в цьому процесі може стати надійним помічником для отримання знань, необхідних для здачі іспиту та розуміння особливостей керування автомобілем. Наші курси з онлайн навчанням передбачають мінімум 40 годин уроків, в процесі яких можна спілкуватися зі справжніми професіоналами.

Курси ПДР онлайн: програми навчання

В нашій автошколі можна вчитися по 2-ох програмах. Тим, хто хоче мати права на мототранспорт, пропонуємо дистанційне навчання категорії A. А, водіям, які обирають легкові автомобілі, доступне навчання категорії B.
В будь-якому разі учень отримує повноцінну базу знань, яка містить в собі інформацію про особливості будови транспортних засобів, виконання різних маневрів, їзду по місту і т. п. Онлайн навчання водінню відбувається поступово. Необхідний інформаційний масив розділений на окремі лекції. В кожній з них викладач максимально детально пояснює конкретну тему та за необхідності дає відповіді на питання.

Теоретичні курси водіння онлайн: розклад занять

Обираючи онлайн формат навчання, можна розраховувати на зручний графік занять, які проводяться в найбільш підходящий час. Більше не потрібно підлаштовуватись під фіксовані розклади. Навчання ПДР онлайн буде проводиться тоді, коли в учня є вільний час для освоєння теорії.
Проте, щоб отримати доступ до курсів, потрібно спочатку записатись на заняття в автошколі, а після цього домовитись з конкретним викладачем. Чудовим рішенням може стати індивідуальний формат занять. Він передбачає максимальну увагу конкретному учневі та детальний розбір всіх незрозумілих для нього моментів.

Як проходитиме складання іспитів?

В Україні наразі діє оновлений порядок проходження навчання для отримання прав. У відповідності до нововведень на першому етапі учневі спочатку потрібно засвоїти теорію, а потім скласти іспит в Сервісному Центрі МВС.
Якщо цікавить якісна підготовка до теоретичної частини, то можна пройти дистанційне навчання в автошколі Джаст. Досвідчені викладачі зможуть надати в онлайн режимі всю інформацію, яка необхідна для чіткого розуміння особливостей автомобіля та керування ним. Отримана теоретична база допоможе легше та швидше пройти тести в СЦ МВС. Після цього можна переходити до практичних навчань та здачі іспитів по водінню.

Автошкола онлайн в Києві: як записатися на уроки?

Якщо зацікавила дистанційна форма навчання в нашій автошколі, тоді зверніться до наших менеджерів будь-яким зручним способом. Для запису на заняття достатньо залишити заявку на сайті. Якщо цікавлять деталі та порядок навчання, тоді можна отримати консультацію за телефоном. Джаст – це надійна автошкола онлайн в Україні, уроки якої доступні мешканцям всіх міст.

Відгуки
учениця автошколи Джаст
Алеся Тульженкова
Прекрасная выкладка теории и обьективное обучение вождению, с терпением и подробными обьяснениями.  Спасибо автошкола джаст!
учениця автошколи Джаст
Anastasiia Molodychuk
Хочу поділитися своїм враженням від автошколи Джаст. Приємне те ,що школа знаходиться недалеко від дому і не потрібно довго добиратися,щодо навчання то теорію у нас викладав викладач Віктор, все доступно пояснював ,якщо щось було незрозуміло наводив приклади з яких все ставало ясним. Водіння відбувалося з інструктором Дмитром. Окремо хочу йому подякувати за терпіння в навчанні та міцні нерви. Всі уроки доступно пояснювалися та відпрацьовувалися. Автошколу рекомендую!!!
джаст авто отзывы
Елена Андреевна
Прекрасная автошкола. Лекции доступны и понятны. Поборов не требуют, для тех кто учит везде зелёный свет
джаст авто отзывы
Татьяна Шеляг
Дуже хороша школа, неймовірний підхід до кожного, у всьому допомоуть, жодного разу не пожалкувала що прийшла до вас) а особливо хотіла подятквати інструкторам з теорії Віктору та особливе прям дякуююю це Олександру Миколайовичу ))ви найкращі😘 рекомендую!!!
джаст авто отзывы
Алина Гапчич
Хорошие педагогичные методы преподавания, как теории, так и практики. Полученых знаний достаточно не только чтобы сдать экзамен в Сервисном центре МВД, а и для того чтобы спокойно чувствовать себя на дороге. Так же хочу поблагодарить директора автошколы «Джаст». На экзамене всегда был с нами и поддерживал)
джаст авто отзывы
Игорь Стадник
Профессионально подходят к обучению, не ошибся выбором, доволен
Бажаєте поділитися враженнями про нашу автошколу?
Запишись на безкоштовне перше заняття!
[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Часто задавані питання

Можна вчити теорію по водінню в дистанційному режимі. В цьому випадку уроки відбуваються у форматі онлайн конференцій, а викладач підкріплює лекцію презентаціями.

Наразі така можливість не передбачена в законодавстві, що регулює порядок підготовки до отримання посвідчення водія. Наразі процедура передбачає освоєння теорії, проходження іспиту в СЦ МВС, перехід до практичних занять, складання 2 іспитів (внутрішній в автошколі, а потім в СЦ МВС).

Вартість уроків варіюється. Індивідуальні тарифи («Експерт» та «Турбо») коштують 15 та 10 тисяч гривень. Ціна звичайного базового тарифу складає 6 тисяч гривень.

Дистанційне навчання по ПДР може мати різну тривалість. Мінімум складає 4 тижні. Цього часу вистачає для освоєння основної інформації, потрібної для розуміння керування авто. Максимальний період навчання складає 8 тижнів. У цьому випадку учень отримує більший обсяг інформації.

Можна вчитися онлайн по двох основних категоріях: A та B. Таким чином наші учні можуть обрати підготовку до отримання прав на мототранспорт або на легковий автомобіль.

Після отримання необхідних знань в дистанційному форматі, учневі потрібно скласти іспит по теорії. Зробити це потрібно в СЦ МВС.