Головна » Філії » Автошкола на метро Дарниця, Чернігівська в Києві

Автошкола на метро Дарниця, Чернігівська в Києві

Адреса:

Магнітогорський провулок, 3

График работы:

Запис в групи і консультації по телефону
с 10.00 до 19.00

Прийом документів за попереднім записом

Контактні телефони:

+38 (063) 265 69 59
+38 (096) 566 45 45

Ви вже давно хочете отримати права, але щось стоїть на шляху до вашої мрії? Попередні спроби вивчитися провалилися через невпевненість у собі? Вам важко обрати школу, де проходять курси водіння на Чернігівській, а не в іншому місці? Чи не залишає страх інтенсивного руху на дорогах столиці? Чи ще страшніше ціни на паливо та сама вартість навчання?

Ми переконані, що жодна з цих причин не варта і половини благ, якими насолоджуються водії. Маючи всі необхідні навички та знання, ви легко впораєтеся з будь-якою ситуацією на дорозі. Ми гарантуємо, що після отримання якісної підготовки в нашій автошколі, ніщо не викликатиме у вас страху та небажання сідати за кермо.

А витрати на навчання не такі великі, якщо вибрати хороші курси водіння в Києві — тоді й не доведеться вчитися повторно!

Чим пишається автошкола на Чернігівській в Києві

Вже понад 10 років ми допомагаємо автолюбителям отримати посвідчення категорії А та В.

До нас звертаються:

  1. Для відкриття першої категорії.
  2. Для перепідготовки.
  3. Для підвищення кваліфікації.
  4. Для продовження навчання, наприклад після переїзду з іншого міста.

Доступне також корпоративне навчання. Тут співробітники вашої компанії чи АТП можуть проходити курси водіння на Дарниці.

Приходьте та поповніть низку наших студентів (понад 5 000 чоловік!), які з легкістю змогли здати на права в сервісному центрі.

Автошкола в Деснянському районі: теорія, практика та графік роботи

Наша автошкола пропонує курси водіння в Деснянському районі з викладанням теорії індивідуально або в групі онлайн через Google Meet, Zoom.

Практика ж проходить з автоінструктором. Освоювати навички водія автошкола на Дарниці дає поступово, в міру того, наскільки легко учень засвоює матеріал. На початку занять з водіння новачки знайомляться з основами: як правильно рушати, паркуватися, об’їжджати перешкоди тощо.

Якщо все це вдається робити безпомилково, учень об’їжджатиме Деснянський район, згодом маршрути ускладнюватимуться.

Ми розуміємо, що робота чи навчання не повинні ставати перешкодами на шляху отримання водійського посвідчення. Тому ми проводимо заняття у різний час:

  1. Зранку з 9:00 до 11:00 год.
  2. Увечері з 19:00 до 21:00 год.
  3. У вихідні з 09:00 до 13:00.

Уроки по водінню починаються у зручному для вас місці за попередньою домовленістю. Переважно на лівому березі Києва, на Дарницькій (колишній Ленінградській) площі.

Автошкола в Києві на Дарниці пропонує вибір транспортного засобу

У Джаст ніхто вас не посадить за кермо жигулі, тільки якщо ви цього не хочете. Кожен учень має право самостійно підібрати собі зручну коробку передач і, відповідно, марку машини. У нашому автопарку доступні моделі з АКПП та МКПП.

У випадку, якщо у вас є посвідчення водія, але не вистачає практики, наша автошкола метро Чернігівська також буде вам в пригоді. Ви можете приїхати на своїй машині за додатковими практичними заняттями!

Бронюйте уроки з досвідченими інструкторами та вдосконалюйте свої навички. Ціна заняття (60 хвилин) на механічній або автоматичній коробці — 750 гривень.

Як потрапити на курси водіння на Дарниці

Не варто більше відмовляти собі в задоволенні пересуватися містом з комфортом, починайте вчитися керувати авто прямо зараз!

Записатися на перше заняття можна у будні з 9 ранку до 6 вечора.

Наші контактні номери: +38 (063) 265 69 59, +38 (096) 566 45 45.

Автошкола знаходиться за адресою: Магнітогорський провулок, 3 (неподалік від станції метро Чернігівська).

Наш сайт представляє 5 філій у Києві та інших містах України. Вибирайте, де вам зручніше вчитися, і швидше записуйтесь на курси!