Головна » Філії » м. Чернігівська

м. Чернігівська

Адреса:

Магнітогорський провулок, 3

График работы:

Запис в групи і консультації по телефону
с 10.00 до 19.00

Прийом документів за попереднім записом

Контактні телефони:

+38 (063) 265 69 59
+38 (096) 566 45 45

Джаст – найкраща автошкола в Києві, на метро Чернігівська

Ви вже давно бажаєте керувати автомобілем  і не залежати від розкладу громадського транспорту, але щось стоїть на шляху до вашої мрії?  Подумайте, що саме віддаляє вас від отримання довгоочікуваного посвідчення водія.

Найбільш поширеними причинами є:

  • невпевненість у собі
  • боязнь інтенсивного руху на київських дорогах
  • ціни на пальне
  • обслуговування автомобіля
  • складнощі  у виборі автошколи

Ми переконані, що жодна з цих причин не варта і половини переваг, якими насолоджуються власники автомобілів день у день.  Затрати на отримання посвідчення водія незначні в порівнянні з часом, витраченим в очікуванні на транспорт. Що стосується інтенсивності руху на дорогах столиці, ми гарантуємо, що після отримання якісної підготовки в нашій автошколі, це більше не викликатиме у вас страх і небажання сідати за кермо.  Маючи всі необхідні навички і знання, ви з легкістю впораєтеся з будь-якою ситуацією на дорозі.

Чому Вам слід вибрати нашу автошколу на Чернігівській?

Із найбільш очевидних причин, чому вам варто звернутися в автошколу Джаст для отримання посвідчення водія, можна виділити наступні:

Гарантія якості

Вже більше 10 років ми допомагаємо автолюбителям отримати знання та посвідчення  водія категорії А і Б. Також ми пропонуємо корпоративне навчання. Приходьте і поповніть ряди наших студентів, які з легкістю отримали посвідчення водія в сервісному центрі.  До слова, таких у нас вже понад 5000 осіб.

Гнучкий графік

Ми розуміємо, що робота або навчання не повинні ставати на заваді  отримання бажаного документа.  Тому ми проводимо заняття вранці з 9.00 до 11.00, ввечері з 19.00 до 21.00, а також на вихідних з 09.00 до 13.00.

Можливість вибору машини

В автошколі Джаст ніхто Вас не посадить за кермо Жигулі, тільки якщо Ви самі цього не захочете.  Учень самостійно обирає для себе зручну коробку передач і, відповідно, марку автомобіля.

Якщо ви вже маєте посвідчення водія, але вам не вистачає практики водіння, вам також будуть раді в нашій автошколі на метро Чернігівська.  Замовляйте уроки з досвідченими інструкторами та вдосконалюйте свої навички. Ціна заняття (90 хвилин) на механічній коробці передач і на автоматичній – становить 550 грн.

Не варто більше відмовляти собі в задоволенні рухатися містом із комфортом, навчіться керувати автомобілем  вже зараз!


Записатися на перше заняття можна з понеділка по п’ятницю з 10-00 до 19-00.

Наші контактні номери: +38 (063) 265 69 59, +38 (096) 566 45 45.

Адреса автошколи на Чернігівській: Магнітогорський провулок, 3.