Головна » Філії » Автошкола в Києві на Позняках

Автошкола в Києві на Позняках

Адреса:

Київ , проспект Петра Григоренка, 5а, Київ

станція метро Позняки

Графік работи:

Запис в групи і консультації по телефону
у будні з 09.00 до 18.00

Прийом документів за попереднім записом

Контактні телефони:

+38 (063) 265 69 59
+38 (096) 566 45 45

Що потрібно зробити, щоб за 3,5-4 місяці отримати водійське посвідчення та їздити на авто чи мотоциклі в Україні? Правильно, купити курси. Школа водіння в Києві на Позняках пропонує за короткий термін вивчитися на водія категорії А чи В. Тут у зручному форматі вам розкажуть теорію, оцінять ваші знання, а автоінструктор простежить, щоб ви навчилися застосовувати їх у реальних умовах правильно та впевнено.

Школа водіння на Позняках онлайн

Теоретична підготовка — перший етап на шляху отримання водійських навичок та прав. Наша автошкола в Києві викладає теорію онлайн. Цей формат навчання схвалено Кабміном навесні 2022 року.

Ми використовуємо Zoom і Google Meet, щоб повноцінно розкрити важливі питання та теми:

  • будова транспортного засобу;
  • основи та принципи ПДР;
  • різновиди та значення дорожніх знаків;
  • правила поведінки за кермом транспортного засобу;
  • дії при ДТП;
  • надання першої допомоги.

Вчитися онлайн можна в ранковий або вечірній час, а також у вихідні дні.

Наші курси водіння в Києві на Позняках підходять:

  1. Початківцям, які отримують свої перші права.
  2. Тим, хто бажає відкрити додаткову категорію.
  3. Для перепідготовки.
  4. Для підвищення кваліфікації.

Пройти навчання теорії можна індивідуально, в одній із груп або ж вибрати корпоративний формат.

Практичні курси водіння на Позняках

Для навчання по водінню наша автошкола пропонує переважно нові автомобілі із власного автопарку “Джаст”. Доступні моделі з МКПП і АКПП.

Інструктор добре знає місцевість, її завантаженість тощо. Тому він підбирає різний маршрут для кожного учня, відповідно до його рівня досвіду та впевненості за кермом. З часом маршрут для учня буде ускладнюватися.

Але для початку автошкола в Києві на Позняках навчить вас м’яко рушати з місця, паркуватися, здавати назад, правильно оцінювати габарити машини, сидячи за кермом, та багато іншого.

По завершенню на вас чекає внутрішній іспит з водіння.

Місце зустрічі для проходження практики на лівому березі Києва обговорюється з інструктором індивідуально, він завжди готовий піти вам назустріч.

Основне про послуги підготовки

Щоб стати професійним водієм, вам знадобиться небагато часу та грошей. Завдяки нашій авторській методиці весь процес навчання займає лише 3,5-4 місяці, після чого ви можете скласти зовнішні іспити у Сервісному Центрі.

Ціни на теоретичні курси та практичні уроки водіння роздільні. Групова теоретична підготовка недорога, а ось вартість індивідуальних занять вища. Навчання водінню передбачає три різні пакети уроків, де вартість навчання збільшується з кількістю занять. При цьому витрати на бензин та паливно-мастильні матеріали включені у вартість кожного тарифу.

Автошкола в Києві на Позняках приймає документи для навчання онлайн.

На нашому сайті ви можете знайти графік роботи автошколи в різних районах, дізнатися багато корисної інформації про етапи отримання прав тощо.

Залишилися питання? Надішліть нам свої дані для зворотного дзвінка, щоб отримати безоплатну консультацію.

Часто задавані питання

Групові теоретичні заняття – 6 000 грн, індивідуальні – від 10 000 грн.

Практичні заняття з водіння: 40 годин — 20 000 грн, 30 годин — 15 000 грн, 20 годин – 10 000 грн (для учнів, які проходили теорію в нашій автошколі) 

Повторний курс практичної підготовки, що включає 15 уроків водіння та реєстрацію, коштує 9 000 грн.

Теоретична підготовка 2 місяці, практична від 1 місяця.

Щоб записатися в автошколу, потрібно зібрати такі документи: оригінал і копію паспорта (1-2 стор. і прописка), оригінал і копію ідентифікаційного коду, 3 фото 3х4, медичну довідку.

Спочатку ви проходите всі блоки теорії онлайн, складаєте внутрішні іспити. Тільки після цього дозволяється сідати за кермо з інструктором. З ним же на перших етапах ви практикуєте основни керування, він вибирає для вас відповідний за складністю маршрут, і ви їдете містом. У міру того, наскільки успішно учневі даються практичні завдання, маршрути ускладнюються. Потім — внутрішній іспит з водіння.