Головна » Філії » м. Деміївська

м. Деміївська

Адреса:

Стратегическое шоссе, 11

Графік роботи:

Запис в групи і консультації по телефону, прийом документів з 09.00 до 18.00
з понеділка по п’ятницю

Контактні телефони:

+38 (063) 265 69 59
+38 (050) 566 45 45

Джаст – Ваша найкраща автошкола на Деміївській

Безпечне водіння – це не тільки знання правил дорожнього руху, а й відточені практичні навички, освоєні під керівництвом досвідченого інструктора. Все це, і багато іншого, може надати наша автошкола в Голосіївському районі. Джаст – це місце, де будь-хто може отримати навички водіння, щоб впевнено почувати себе за кермом в майбутньому. Наша автошкола на Деміївській вже більше 10 років готує водіїв категорії А і В.
В процесі навчання наші учні вивчають:

  • основи управління транспортним засобом
  • правила дорожнього руху
  • культуру водіння
  • особливості керування автомобілем

Автошкола Джаст користується широким попитом серед киян. Як нам вдалося до цього прийти? Все дуже просто: у нас працюють тільки професіонали своєї справи. Ми пишаємося своїми викладачами, так як завдяки їх високій кваліфікації і досвіду, процес навчання стає не тільки ефективним, але й цікавим. Після пройденого курсу, наші учні без проблем здають іспити і отримують водійське посвідчення.
Наша відмінна риса – це якісне та швидке навчання. При проведенні теоретичних занять ми застосовуємо тільки сучасні методики, за рахунок яких учні ефективно засвоюють необхідні знання. А практична частина навчання дозволяє відпрацювати отриману інформацію у справі.
Щоб знайти застосування своїм знанням, досить вибрати одну з навчальних машин з нашого автопарку. Ніяких “доісторичних” автомобілів! Наша автошкола в Голосієво націлена на те, щоб кожен учень міг отримати задоволення від керування транспортним засобом. Тому всі автомобілі в Джаст відповідають вимогам безпеки і гарантують комфорт за кермом.

Стань повноцінним водієм за три місяці з нашою унікальною автошколою в Києві на Деміївській

Сьогодні Джаст займає лідируючі позиції у всьому, що стосується курсів водіння. Ми не тільки пропонуємо доступні ціни та сучасні методики навчання, а й робимо упор на максимально швидку і якісну підготовку до здачі іспитів. Наші викладачі вселяють в учнів віру в свої сили і організовують курси таким чином, щоб вони змогли освоїти необхідні знання всього за три місяці. Саме тому наша автошкола в Києві на Деміївській вважається однією з кращих. Ми зробимо з вас відповідального водія і навчимо правильно реагувати на різні ситуації на дорозі. Уроки водіння починаються та закінчуються коло нашого офісу на Стратегічному шосе, 11 (Зупинка “Салют”).  Проходять на майданчику поблизу проспекта Науки та по наближеним до офісу маршрутам. 
Записатися на наші курси водіння в Києві в Голосіївському районі дуже просто. Зателефонуйте за вказаним на сайті номером телефону, і ви отримаєте детальну інформацію щодо необхідних документів, часу проведення занять і набору груп.
Якщо ви хочете скласти на права якомога швидше, Джаст чекає вас. Ми допоможемо знайти упевненість за кермом!