Головна » Філії » Автошкола в Голосіївському районі на Деміївській

Автошкола в Голосіївському районі на Деміївській

Адреса:

Стратегическое шоссе, 11

Графік роботи:

Запис в групи і консультації по телефону, прийом документів з 09.00 до 18.00
з понеділка по п’ятницю

Контактні телефони:

+38 (063) 265 69 59
+38 (050) 566 45 45

Безпечне керування ТЗ — це не тільки знання ПДР, а й відточені навички, освоєні під керівництвом досвідченого інструктора. Все це та багато іншого може надати наша автошкола Голосіївський район. Ця філія підходить тим, хто живе в цьому районі, або швидко може дістатися сюди за допомогою метро.

Автошкола на Деміївській в Києві — якість, спокій, безпека

Джаст — це місце, де будь-хто може здобути водійські навички завдяки сучасним методикам навчання і вже за 2-3 місяці успішно скласти іспити.

Наша школа пройшла акредитацію та вже понад 10 років викладає курси водіння в Києві для охочих отримати права категорій А та В.

Сьогодні наш навчальний заклад займає лідируючі позиції у всьому, що стосується курсів підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керування транспортними засобами. Джаст має широкий попит серед киян, частину з яких цікавить саме автошкола у Голосіївському районі.

У процесі наші учні вивчають:

  • основи керування транспортним засобом;
  • правила дорожнього руху;
  • культуру водіння;
  • особливості керування автомобілем.

У нас працюють чоловіки та жінки з водійським стажем від 2 до 26+ років! Багато хто з них не перший рік викладає курси водіння на Деміївській та в інших районах столиці, добре знає місцевість та особливості кожної дороги. Завдяки їхній високій кваліфікації та досвіду процес навчання стає не тільки ефективним, а й цікавим.

Автошкола в Києві у Голосіївському районі пропонує вчитися якісно та швидко

Під час проведення теоретичних занять онлайн за допомогою Team Viewer Meating ми застосовуємо лише сучасні методики: так учні ефективно засвоюють необхідні знання. Вчитися можна в групі або віч-на-віч з викладачем.

На практичних заняттях ми зробимо з вас відповідального водія та навчимо правильно реагувати на різні ситуації на дорозі.

Щоб знайти застосування своїм знанням, достатньо вибрати одну з навчальних машин нашого автопарку. Жодних “доісторичних” автомобілів! Наша школа націлена на те, щоб кожен учень міг отримати задоволення від керування транспортним засобом. Тому всі автомобілі відповідають вимогам безпеки та гарантують комфорт за кермом.

Уроки по водінню починаються та закінчуються біля нашого офісу, неподалік станції метро Деміївська. Адреса: Стратегічне шосе, 11 (зупинка “Салют”). Заняття проходять на майданчику біля проспекту Науки та наближеними до офісу маршрутами.

Ми пропонуємо гнучкі ціни, де у вартість навчання вже включені витрати на обслуговування транспортного засобу.

Щоб записатися на курси водіння у Голосіївському районі або дізнатися іншу інформацію, наприклад, про набір груп, зателефонуйте за номером телефону на сайті.

Якщо ви хочете здати на права якнайшвидше — ми допоможемо розібратися у всьому й почуватися впевнено за кермом!