Головна » Блог

Категорія: Блог


автошкола джаст

Автошкола “Джаст” у 2023

        2022 рік приніс у наше життя хаос, неприємні зміни та фінансову нестабільність. Весь рік автошкола “Джаст” працювала віддано, з розумінням та допомагаючи ЗСУ усіма можливими методами.       У 2023 році ми прийняли нелегке рішення підняти ціни на практичні заняття у зв’язку з безупинним подорожчанням автомобільних деталей, палива та послуг. Проте курсантам, які навчаються  …

Читати далі


автошкола джаст

Маршрут № 8 Сервісного Центру на Павла Усенка, 8

Маршрут №8 Сервісного Центру на Павла Усенка, 8 складається з проїзду перехресть ліворуч і праворуч, розвороту, проїзду трамвайних колій. Перехрестя в маршрутці є регульованими і нерегульованими, також є знак «Рух смугами».

Читати далі

маршрут 7 усенко

Маршрут № 7 Сервісного Центру на Павла Усенка, 8

Не секрет, що учні автошколи “Джаст” складають зовнішні іспити у Сервісному Центрі на вул. Павла Усенка, 8. Практична частина іспиту складається з автодрому та маршруту містом. На початку лютого ввели новий маршрут № 7, виїзд з автодрому на Усенка, 8.

Читати далі

автошкола ДЖАСТ

Життя – біль, коли огляду бічних дзеркал нуль

Не кожен крок уперед робиться без огляду на минуле. Так і за кермом: щоб рухатися вперед — доведеться подивитися назад. У цьому допоможуть бічні дзеркала. Поговоримо про небезпеки, які оточують при їхньому ігноруванні.

Читати далі


автошкола джаст

Комбо-курс в дії!

В автошколі “Джаст” з’явився Комбо-курс, до нього входить теорія онлайн (2,5-3 міс), 15 уроків водіння по 90 хвилин та перші подачі авто на внутрішній та зовнішній іспити. Відмінна риса курсу – можливість займатися спочатку на машині з автоматичною коробкою перемикання передач (7 уроків), а потім на механічній (8 уроків).

Читати далі

автошкола джаст

Нововведення у видачі посвідчень водія

Невдовзі набере чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року № 1007. Нею запроваджуються ряд нововведень у частині видачі посвідчення водія та допуску громадян до керування транспортними засобами.

Читати далі

Автошкола "Джаст"

Догляд за автомобілем

Перед кожним автолюбителем стоїть завдання не тільки придбати машину і керувати, а й обслуговувати її. Чим якісніше і частіше це робити – тим в кращому вигляді і стані вона буде існувати і приносити радість і комфорт. Сьогодні ми розповімо, як правильно доглядати за авто.

Читати далі

Автошкола "Джаст"

Чому варто мати особисте авто та посвідчення водія

Першим і головним аргументом є свобода переміщень. Більше не потрібно чекати і платити за таксі, просити друзів і близьких підвезти або штовхатися в маршрутці. Ви їдете куди хочете і коли хочете, без жодної залежності від кого-небудь. Другим аргументом є легкість переміщення, адже з магазину більше не потрібно нести важкий пакет. Машина довезе його за Вас,  …

Читати далі