Головна » Філії » Автошкола на Теремках

Автошкола на Теремках

В шаленому ритмі столиці дуже важко всюди встигати без власного транспорту. Саме тому, його придбання є першочерговим завданням для багатьох мешканців Києва. Проте, розглядаючи таку можливість, варто завчасно подбати про отримання водійського посвідчення. Чудовим рішенням для цього може стати автошкола на Теремках – Джаст. Пропонуємо професійну підготовку до іспиту та опанування всіх необхідних навичок в комфортному форматі.

Автошкола у Києві на Теремках: які програми можуть обрати учні?

Учні мають змогу пройти курси за двома основними програмами: для отримання прав категорії B або A. Перший варіант передбачає навчання водінню легкових автомобілів. В рамках програми учні мають змогу прослуховувати лекції в режимі онлайн.

Це можуть бути індивідуальні заняття або уроки в групах. В процесі забезпечується якісна підготовка до іспиту. Крім цього, автошкола допоможе опанувати водіння мотоцикла. Викладачі нададуть необхідні знання, а автоінструктор на Теремках навчить правильно керувати транспортом. Все відбувається на спеціалізованому майданчику під суворим наглядом, а іспит здається в СЦ МВС.

Скільки коштують курси водіння на Теремках?

Наша автошкола в Києві пропонує доступні тарифи на навчання. Вони розділені на 3 групи (як для теорії, так і практики), що дозволяє обрати найкраще рішення для будь-якого бюджету. Теорія може коштувати від 7 до 12 тисяч.

Бюджетний тариф передбачає дистанційне навчання в групах, а тарифи «Турбо» та «Експерт» індивідуальні заняття. Ціна практичних уроків теж варіюється. Тариф «База» коштує 13 тисяч гривень, «Старт» – 17,5 тисяч гривень, а «Профі» – 22 тисячі гривень.

Як проходять уроки водіння на Теремках?

Варто почати з того, що відтепер навчання включає 2 частини: окремо практику та лекції. Учням спочатку необхідно опанувати теорію, здати іспит, потім вчитися навичкам водіння і знову складати іспит. Забезпечуємо професійну допомогу учням в проходженні обох частин навчання та складанні іспитів.

На курсах в Zoom або Google Meet надається вся необхідна база (в тому числі ПДР, основи надання медичної допомоги і т. п.), а на практичних заняттях інструктор з водіння на Теремках вчить усім нюансам керування транспортом. В будь-якому разі учні отримують всі необхідні знання та якісну підготовку до складання іспиту.

Чому варто звернутись в Джаст?

Якщо хочете знайти надійну автошколу, тоді ви на вірному шляху. Ми надаємо професійну допомогу в навчанні водінню різних транспортних засобів. Серед інших переваг варто виділити:

  • доступ до безлімітної теорії;
  • зручне розташування (автошкола підходить для мешканців першого та другого мікрорайонів);
  • миттєвий зворотний зв’язок;
  • індивідуальний підхід.

Додатковою перевагою є можливість проведення інструктажу після успішного складання іспитів та отримання водійських прав.

Як записатися на курси?

Зробити це дуже просто. Можна оформити просту заявку на сайті шляхом натискання кнопки «Записатися» та заповнити відповідні поля. В цьому випадку менеджер зв’яжеться з вами в короткі терміни. Крім цього, можна зателефонувати нам за номером, вказаним на сайті.

Часто задавані питання

Учні можуть обрати один з декількох тарифів:

  • Практика передбачає курси вартістю 22, 17,5 та 13 тисяч гривень.
  • Теорія теж представлена в 3-х тарифах.
  • Курси коштують 7, 12 та 17 тисяч гривень.

Практичні заняття проводяться в місті. Теоретичні курси подаються у формі онлайн-лекцій. Вони можуть проводитись індивідуально та в групах.

Тривалість залежить від обраного тарифу та інших важливих факторів. Проте, термін курсів не може становити менше 4 тижнів.