Мотошкола в Києві

Поїздки на мотоциклі – це завжди незабутні емоції. Проте, щоб їх відчути, потрібно мати достатньо вмінь для безпечного управління транспортним засобом. Для цього потрібно пройти відповідну підготовку та отримати мотоправа. Зробити це можна в Джаст.

Наша мотошкола в Києві є однією з кращих в цій сфері та має акредитацію державних органів. Пропонуємо комфортні умови навчання для мотоциклістів, зручний онлайн-формат уроків по теорії, а також доступну вартість на курси водіння.

Мотокурси в Києві: які етапи навчання потрібно пройти?

Навчання на категорію А за новим алгоритмом передбачає проходження окремо теоретичної та практичної частини. Наша автошкола в Києві пропонує учням програми за двома напрямами. У нас можна опанувати теорію, а після цього пройти практичні заняття на категорію A. На першому етапі проводяться лекції в режимі онлайн, шляхом організації відеоконференцій.

Учні можуть обрати мото курси з індивідуальними заняттями або ж навчання в групі. В будь-якому випадку викладачі надають якісний матеріал, якого достатньо для переходу до наступного етапу. В рамках теорії подається інформація про правила надання першої допомоги, основи правил дорожнього руху, способи усунення поломок, що стались в дорозі та інші важливі аспекти.

Мотошкола Джаст в Києві

Мотошкола Джаст в Києві

Після засвоєння матеріалу потрібно здати іспит в СЦ МВС. Якщо цей етап успішно пройдено, тоді можна переходити до практичного мотонавчання. Заняття їзди на мотоциклі проходять на окремому майданчику під керівництвом досвідченого інструктора. Коли курси мотоводіння завершені, потрібно скласти іспит в автошколі, а потім повторити цю форму контролю в СЦ МВС.

Які програми навчання на категорію А доступні у мотошколі?

Всім, хто хоче отримати права водія категорії A, варто завчасно визначитись з програмою навчання. Наша мотошкола пропонує курси з водіння мотоциклу 2 видів:

  • Навчання на мото для новачків. Підходить для тих, хто не мав досвіду водіння взагалі, але досяг 16 років та хоче навчитись управлінню мотоциклом. В рамках програми досвідчені викладачі розповідають про техніки їзди на мото, особливості керування транспортом, перемикання передач, особливості уникнення аварійних ситуацій. Навчання їзди на мотоциклі проводиться під пильним контролем інструктора.
  • Курси водіння мотоцикла для тих, хто вже має водійські права. За цією програмою у мотошколі можуть навчатись водії, які мають стаж не менше, як 1 рік. Вони можуть розраховувати на навчання у мотошколі за спрощеною схемою.

І в першому, і в другому випадку співробітники забезпечують належну підготовку у відповідності зі всіма вимогами та надають для проведення занять все необхідне. Практика (водіння мотоцикла) проводиться на сучасних та повністю справних мотоциклах.

Які ціни на курси водіння мотоцикла в Києві?

Вартість навчання їзди на мотоциклі в нас одна з найдоступніших в Києві. Це стосується як теорії, так і практичних занять. Вартість теоретичних курсів для категорії A варіюється від 7 до 17 тисяч гривень. Найнижчий базовий тариф передбачає навчання в режимі онлайн в групах. Крім нього, мотошкола пропонує 2 тарифи з індивідуальними заняттями – «Турбо» та «Експерт».

Ціна навчання за першим складає 12 тисяч гривень, а другого – 17 тисяч гривень. Формат подачі інформації в них однаковий – онлайн режим (відеоконференції), а обсяг інформації відрізняється.

Мінімальний термін навчання в будь-якому випадку складає 4 тижні. Окремо варто розглянути ціну практичних уроків водіння. Навчання їзді на мотоциклі в Києві коштує 7 тисяч гривень. Це вартість 10 практичних занять з досвідченим інструктором на спеціально облаштованому майданчику. На 10 занятті учень проходить контроль знань в СЦ МВС.

Які мотоцикли використовуються для навчання?

Наша мотошкола гарантує якісну технічну базу для підготовки до здачі на права категорії A. Студенти можуть обрати найбільш підходящу модель серед великої кількості моделей, представлених в автопарку. У нас представлені повністю справні мотоцикли різних серій.

Вони регулярно перевіряються спеціалістами та за необхідності проходять ТО. Саме тому, немає сумнівів, що курси їзди на мотоциклі є абсолютно безпечними. Зокрема, фахівці проводять перевірку всіх систем безпосередньо перед початком мотоводіння.

Що потрібно для отримання прав на категорію А?

Щоб отримати права на мотоцикл, потрібно пройти курси категорії А та здати всі необхідні іспити. Що стосується курсів, то вони розділяються на практичну та теоретичну частину. Можна обрати для опанування цих знань різні мотошколи, а можна пройти програми в одному і тому ж навчальному закладі.

Другий варіант є кращим, оскільки це зручно, ефективно та вигідно в фінансовому плані. В процесі обов’язково потрібно здавати іспити в СЦ МВС. Перший за результатами вивчення теорії, а другий – за результатами практичних занять (водіння на мотоциклі). Якщо все пройшло успішно, то можна очікувати на видачу водійських прав категорії A.

Переваги навчання водінню мотоцикла в Києві в Джаст

Обираючи мотошколу, кожен новачок хоче отримати професійну підготовку за доступною вартістю. Ціна прав на мотоцикл складається з проходження теорії та практики. Ми пропонуємо нашим клієнтам безліч переваг:

  • можливість проведення теоретичних уроків в будь-який зручний час;
  • підтримку кваліфікованих інструкторів та викладачів;
  • доступну ціну;
  • індивідуальний підхід;
  • можливість вибору тарифу під різний бюджет.

Тим, кого цікавить ціна на водійські права категорії А, пропонуємо підрахувати загальну вартість навчання та дізнатись особливості здачі іспитів. За деталями звертайтесь до наших менеджерів. Для цього можна використати кнопку на сайті або телефон.

Часто задавані питання

Вартість практичного навчання (курси водіння) коштує 7 тисяч гривень. Програма передбачає 10 занять. Ціна теоретичних уроків варіюється. Базовий тариф коштує 7 тисяч гривень, «Турбо» – 12 тисяч гривень, а «Експерт» – 17 тисяч гривень.

Отримати права на мотоцикл можна після проходження двох частин навчання (практичної та теоретичної) та здачі іспитів в СЦ МВС після опанування кожної з них.

Щоб опанувати теорію потрібно мінімум 4 тижні. Крім цього, варто враховувати тривалість практичної частини.

Про особливості процедури детальніше розкажуть менеджери мотошколи. Зв’язатись з ними можна за телефоном.