Головна » Навчання » Категорія А

Категорія А

Курси водіння мотоцикла

Мотоцикли ніколи не вийдуть з моди! Вони маневрені і мобільні, а головне – дарують неймовірне відчуття свободи під час їзди. При цьому мотоцикл вимагає від водія хорошої концентрації, уважності на дорозі і відмінних навичок водіння.

Пройдіть курси водіння в мотошколі Джаст. Ми навчимо вас уникати аварійних ситуацій і орієнтуватися в ПДР, щоб не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

Мотошкола Джаст в Києві

Мотошкола Джаст в Києві

В автошколі Джаст ви можете отримати права категорії А, що дозволяють керувати мотоциклом. Під час навчання ви пройдете теоретичний курс, і практичні заняття на автодромі.

Вас чекають:

Як отримати посвідчення водія на мотоцикл?

В нашій школі існує два варіанти:

Для учнів, які мають посвідчення водія

Є стаж водіння авто за останній рік? Можна пройти навчання за спрощеною схемою. Вам достатньо закінчити практичний курс. Він включає –  10 уроків по 60 хв. Після цього можна успішно скласти в СЦ МВС практичний іспит.

Для учнів, які навчаються з нуля

Вам виповнилося 16 років, а досвіду немає? Доведеться пройти курс теорії – 2 місяця і 10 практичних занять – по 60 хв.

На заняттях ви освоїте:

Після цього ви будете допущені до іспиту в СЦ.

Ви будете орієнтуватися в ПДР. Засвоїте всі прийоми водіння, у тому числі в екстремальних ситуаціях. Навчитеся приймати швидкі і правильні рішення. У майбутньому це допоможе вам справлятися з будь-якими труднощами на дорозі з легкістю.