Головна » Блог » Як скласти іспит з 1-го разу

Як скласти іспит з 1-го разу

экзамен в сервисном центре

Іспит у Сервісному Центрі – хвилююче і стресове явище, до якого готуються заздалегідь. Давайте розберемо, що з чого він складається, чому всі його бояться і як його скласти.

Іспит складається з двох частин: теоретична і практична.

  • Теоретична частина – складання іспиту в приміщенні Сервісного Центру, де на комп’ютері вам надається 1 білет з 20 питаннями. На все про все є  20 хвилин, максимальна кількість помилок – 2.
  • Практична частина складається з їзди по автодрому і по місту. Вона включає в себе залізничний переїзд, естакаду і косогір, тунель, паралельне паркування, розворот в три прийоми і заїзд в гараж заднім ходом.

В учнів автошколи “ДЖАСТ” є перевага в Сервісному Центрі: не потрібно стояти в черзі для здачі іспиту, автошкола в Києві самостійно повідомляє вам необхідний час, привозить туди ваші документи, а також туди приїздить інструктор з машиною автошколи.

До етапів іспиту вас ретельно готують викладачі та інструктора автошколи “ДЖАСТ”, але в день “ікс” все-одно виникає хвилювання, тривога, і навіть паніка. Чому?

Причина страху часто криється в демонізації екзаменатора, адже він уважно стежить за вашими діями і з’являється відчуття, ніби він хоче, щоб ви не склали. Це не так! Ця людина виконує свою роботу і він зацікавлений в тому, щоб все пройшло відмінно. Так що відкиньте подібні думки, світ – на вашому боці!
Другою причиною буває невпевненість в своїх знаннях, але не поспішайте хвилюватися: ви пройшли теоретичний курс, склали внутрішній іспит (ідентичний зовнішньому), а значить – сміливо можете здавати теорію без побоювання. Лайфхак: під час тесту відповідайте в першу чергу на ті питання, на які 100% знаєте відповідь. На складні питання відповідайте в самому кінці, адже тоді можуть з’явитися асоціації або свіжі спогади.

Запорука успіху на іспиті залежить від таких пройдених етапів:

  • Практика. Займайтеся тільки з тим інструктором, з яким вам комфортно. Автошкола “ДЖАСТ” надає широкий вибір професіоналів, які дадуть вам необхідні знання та прищеплять любов до водіння.
  • Засвоєння правил і проходження тестів. Чим більше знань – тим більше шансів.
  • Не бійтеся робити помилки. У вас є на них право і від цього ніхто не застрахований.
  • Водіння в різних погодних умовах. Ви повинні бути готові до всього: снігу, дощу, урагану … Це тільки поліпшить ваші навички.

Не бійтеся складати іспит – нехай він буде у вашому житті лише раз! Автошкола “ДЖАСТ” бере на себе відповідальність за надання знань для вас, їх якість і обсяг. Ваше завдання – правильно ними скористатися і гордо почати носити звання “водій”!