Головна » Блог » Як правильно поводитися водію в авто

Як правильно поводитися водію в авто

Кожен автомобіліст поводиться по-своєму. Один педантично ставиться до їзди, для іншого, дорога – рідна стихія. Але давайте розберемо, як правильно вести себе в самому авто.

Зручне положення водія

Комфорт потрібно поєднувати з практичністю, так що не поспішайте висовувати ноги у вікно 🙂 Відрегулюйте спинку “під себе”, щоб спина не була занадто напружена, але при цьому все було видно, а саме сидіння відсуньте так, щоб ноги легко діставали педалей. Важливий момент! Руки на кермі повинні бути розташовані як цифри 9 і 3 на циферблаті годинника. Дзеркала теж відрегулюйте для максимального огляду.

Вуаля, тепер ви сидите як справжній відповідальний водій, адже це не тільки збереже поставу, а й дасть можливість краще контролювати авто під час руху.

Закриття дверей

Двері потрібно закривати акуратно і ніжно, щоб вони як мінімум не відпали, як максимум, щоб пасажири не лякалися. Тому, що з часом зношується механізм закриття дверей, “поїде” сама рама дверей, вилетять вікна і врешті-решт, в ДТП двері можуть просто не відкритися. Бережи двері – це твій єдиний вихід.

Чистота скла, дзеркал і фар

Скло і дзеркала повинні бути настільки чисті, щоб ні у кого не виникло бажання написати на них “ПОМИЙ МЕНЕ”, адже від цього залежить не тільки зручність, але і безпека.

Музику тихіше

Якщо раптом за кермом ви любите уявляти себе Рікі Мартіном або Олею Поляковою, робіть це після зупинки автомобіля. Заспівати пісню “Шльопали Шльопки” ви встигнете завжди, а ось доїхати цілим – питання особистого вибору (і ми не про пісню).

Режим Off-line

Знаємо, робота не чекає, рідні пишуть в усі месенджери, а мама знову просить купити сосисок. Але під час поїздки телефон варто відкласти, він нікуди не дінеться, зате ви зможете уважно стежити за дорогою і дотримуватися правил дорожнього руху.

Геть балаканину

Коли ви їдете з пасажирами, вони люблять показати вам куди їхати, розмахуючи руками перед обличчям, пригостити вас бутербродиком і розповісти, наскільки сильно неправий колишній хлопець Маші з паралельної групи. Будьте як кремінь! Подавайте ознаки життя, щоб співрозмовник у вас не сумнівався, але головну увагу приділяйте дорозі, щоб щасливо слухати цікаві новини від друзів і рідних ще багато-багато років.

Пристібайтеся

Думаєте, нічого не станеться? Яким би досвідченим і вмілим водієм ви не були, безпека на дорозі залежить не тільки від вас. За статистикою, половина жертв автокатастроф можна було б уникнути, якби пасажири і водій були пристебнуті. Автошкола “ДЖАСТ” рекомендує використовувати ремені безпеки і бути свідомими водіями!

В безпечній гармонії з собою

Якщо раптом захотілося розгледіти себе в дзеркало ближче, підфарбувати ліве око або зняти жаркий светр – давайте робити це після зупинки, те ж стосується і перекусів за кермом. Дорога – не місце для релаксу!

Чистота навколо

Всі бачили, якими неохайними бувають люди, які роблять з дороги звалище. Автошкола “ДЖАСТ” радить викидати недопалки та інше сміття в сміттєві баки. Адже хто подбає про порядок, якщо не ми? Також важливо не забувати про порядок у салоні авто.

 

У кожного автомобіліста під час поїздки існують десятки відволікаючих чинників, і потрібно мати вправність, щоб не реагувати на них. Тому, що навіть секунда неуважності може коштувати життя. Автошкола “ДЖАСТ” закликає бути уважними і акуратними, а щоб побачити все наочно, ми створили наступне відео. Приємного перегляду!