Головна » Блог » Водіння на автодромі: детальне керівництво

Водіння на автодромі: детальне керівництво

Автодром Усенко

Всі учні автошколи «ДЖАСТ» складають іспити в Сервісному центрі МВС на Павла Усенка, 8.

Для отримання прав категорії B необхідно пройти два етапи:

  • Іспит на знання теорії;
  • Водіння на автодромі (по місту).

«Для здачі водіння на автодромі потрібно знати ворога в обличчя, і попросити інструктора ознайомитися з автодромом ще до іспиту», – сміливо заявляє наш інструктор Дмитро.

На автодромі необхідно підпорядковуватись всім знакам. Не перетинати і не наїжджати на суцільну розмітку. При поворотах на перехресті і маневруванні – включати повороти. Вони не потрібні в двох випадках: при проходженні заокруглень і перед тунелем. З включеним поворотом слід починати рух. А після завершення маневру не забувайте вимкнути поворот.

Залізничний переїзд

2.2. Проезд без остановки запрещен

2.2. Проезд без остановки запрещен

Тут необхідно зупинитися перед СТОП-лінією. І перед кожним наступним знаком «STOP», на автодромі, теж – зупинка.

Естакада і косогір

В’їжджаючи на естакаду, зупиніться перед знаком «STOP». Після цього можна продовжувати рух. Тут важливо розуміти, що рушити слід без відкату авто назад. А при проходженні косогору, за естакадою, утримати автомобіль прямо.

Тунель

Тунель позначений дорожніми знаками. Увімкніть ближнє світло фар, а виїхавши з тунелю – вимкніть фари і включіть “лівий поворот”, адже вам належить виконати саме цей маневр.

Паралельне паркування

Під час паркування потрібно не забувати про покажчики повороту і пам’ятати про інтервал. Після виконання завдання, обов’язково поставте авто на “ручник” і включіть нейтральну передачу.

Розворот в три прийоми

  1. Увімкніть першу передачу і почніть плавно рух від лінії СТАРТ. Як тільки автомобіль рушив, – тут же візьміть правіше до краю майданчика. Потім швидко поверніть кермо вліво до упору, під’їжджаючи перпендикулярно до лівого краю майданчика. І, поки машина котиться, поверніть кермо до упору вправо. Зупиніться.
  2. Увімкніть задню передачу і починайте плавно рух назад. Утримуючи кермо лівою рукою, оберніться в півоберта і подивіться назад, в заднє скло, щоб побачити межу майданчика. Не варто занадто далеко здавати назад, зупиніться.
  3. Увімкніть передачу і почніть рух вперед, під’їжджаючи до СТОП-лінії. Поверніть кермо так, щоб колеса вирівнялися, поки машина котиться. Зупиніться. Поставте авто на «ручник» і включіть “нейтраль”. Розворот в три прийоми виконаний.

Заїзд в гараж

Заїзд в гараж здійснюється заднім ходом. Важливо дивитися в дзеркала заднього виду і стежити за інтервалом (від країв машини до фішок). При виїзді стежте за знаками.

Після знайомства з маршрутом, ви повинні побачити свого останнього ворога, і це – ви самі. Найскладніше завдання кожної людини – це перебороти свої нерви і страхи, адже будь-який іспит – це завжди стрес. У нашій автошколі працюють професійні інструктори. Вони допоможуть вам освоїти водіння і побороти всі ці складності. Приходьте до нас в автошколу «ДЖАСТ» за досвідом і знаннями!