Головна » Блог » Відновлення і обмін посвідчення водія онлайн

Відновлення і обмін посвідчення водія онлайн

Восстановление прав

В «Електронному кабінеті водія» з’явилася нова цифрова послуга – заміна посвідчення водія онлайн. Якщо ви втратили права або їх потрібно перевипустити, можна подати заяву онлайн.

Як відновити права онлайн

Тепер можна не лише вчитися на права онлайн, а й дистанційно поновити посвідчення. Для цього потрібно авторизуватися в «Електронному кабінеті водія» за допомогою КЕП (кваліфікованої електронного підпису), BankID ( «ПриватБанк» або monobank) або MobileID.

Потім вибрати пункт меню на панелі інструментів «Електронні послуги», у випадаючому списку вибрати «Електронні послуги».

Потім із списку пропонованих послуг перейти в «Відновлення та обмін посвідчення водія». За дану послугу стягується адміністративний збір.

Після цього вам необхідно буде вказати причину заміни прав і заповнити заяву в електронній формі. Також потрібно буде прикріпити файл – Вашу актуальну меддовідку (форма 0/83). Підписати можна за допомогою КЕП або MobileID. Термін виконання – 5 робочих днів.

Останній крок – вибрати сервісний цент МВС, в якому вам зручно отримати права. Так що візит все-таки доведеться нанести, проте стояти в черзі, щоб забрати права, не потрібно.

Нижче ви можете подивитися відео-інструкцію про те, як переказати права онлайн в кілька кліків.

Як повідомляють в МВС, відновлення і заміна водійського посвідчення – одна з найпопулярніших послуг сервісних центрів відомства: щорічно за нею звертається більше 500 000 українців.

Так само в «Електронному кабінеті водія» можна зробити онлайн-замовлення індивідуальних номерних знаків або перевірити авто по VIN-коду.


Відгук

  Коментарі : 9


  Відновлення водійського посвідчення


  Заміна водійського посвідчення через зміну прізвища

   Надежда

   Добрий день, записуйтесь заздалегідь онлайн у Сервісний Центр, на час військового стану медична довідка не потрібна, потрібне старе посвідчення і свідоцтво про шлюб або розлучення.


  Згоріли права

   Надежда

   Добрий день, записуйтесь заздалегідь онлайн у Сервісний Центр, на час військового стану медична довідка не потрібна, Вам зроблять дублікат.


  Доброго дня . Можна відновити загублені права?

   Надежда

   Добрий день, записуйтесь заздалегідь онлайн у Сервісний Центр, на час військового стану медична довідка не потрібна, Вам зроблять дублікат.

  Людмила

  Добрий день. Якщо загублені водійські права за кордоном і немає можливості повернутися в Україну. Як можна відновити водійські права?