Головна » Блог » Цінності автошколи "Джаст"

Цінності автошколи “Джаст”

автошкола джаст

Автошкола “Джаст” зацікавлена ​​в комфорті своїх курсантів і співробітників, тому ми вирішили скласти список цінностей, що виділяють нас серед інших.

  • Лояльність

Ми поважаємо особисті плани наших учнів, тому внутрішні і зовнішні іспити у нас індивідуальні, по запису у адміністратора. У нас немає обов’язкових зборів, через які варто відпрошуватися у начальника, шукати няню дітям або кидати все і їхати в школу, тому що група складає іспит. Автошкола “Джаст” підлаштовується під графік учнів, а не навпаки.

  • Мінімум проблем

Ми легко відксеримо Ваші документи під час запису в автошколу і самі надрукуємо Ваше фото,  достатньо навіть надіслати все у Viber. Не потрібно кружляти в пошуку ксерокса і фото-центру.

  • Ми проти марної трати часу

При складанні зовнішніх іспитів в Сервісному Центрі учні інших автошкіл змушені стояти у величезних чергах безпосередньо перед іспитом для сплати державного мита за пластикове посвідчення водія, перескладання іспитів і т.д.
В автошколі “Джаст” взяли на себе цю неприємну витрату часу, ми робимо все платежі і доставляємо їх в Сервісний Центр самостійно.

  • Допомога

Періодично ми самостійно підвозимо учнів нашої автошколи в Сервісний Центр для складання зовнішніх іспитів, щоб енергія збереглася для теорії або водіння, а не очікування маршрутки або штовханини в метро.

  • Взаємоповага

Наші адміністратори і інструктори ніколи не нахамлять учневі і не образять, і того ж ми очікуємо від своїх курсантів в будь-яких життєвих обставинах.

З радістю відкриваємо свої двері всім людям, які підтримують наші цінності!