Головна » Блог » Типові помилки на внутрішньому іспиті з водіння

Типові помилки на внутрішньому іспиті з водіння

автошкола джаст

Внутрішні іспити з водіння курсанти автошколи “ДЖАСТ” складають щосуботи біля станції метро “Палац Україна”. Іспит проходить у 2 етапи: майданчик і місто. На майданчику учні виконують кілька вправ: паралельне паркування, заїзд в гараж заднім ходом з двох сторін і розворот в 3 прийоми. У місті курсанти проїжджають один з трьох маршрутів, на яких оцінюються навички керування автомобілем, дотримання Правил дорожнього руху та виконання вимог екзаменатора.

Які ж помилки є найпопулярнішими? Давайте розберемося.

1. Підготовка до початку руху
Якщо учень не пристебнувся, що не відрегулював дзеркала і сидіння, не включив поворотник перед початком руху – він отримує помилку за кожне невиконання вимог.

2. Дотик до фішки або стояння машини на лінії при виконанні заїзду в “гараж” або у “паралельне паркування”

Якщо контури транспортного засобу виступають за контрольні лінії або авто знаходиться на них – це вважається помилкою, якщо порушена або збита фішка – це “нескладання”, а кожна нова спроба, якщо таку надасть екзаменатор – також йде в рахунок помилки.

3. Поворотники

Кожне неввівмкнення поворотника в потрібний момент вважається помилкою, тому якщо починаєте або закінчуєте рух, повертаєте, розвертається або перелаштовуєтесь – включайте поворотник.

4. Рядність

Багато учнів забувають про правила проїзду перехресть, а даремно, адже недотримання рядності – це груба помилка, яка може стати причиною провалу іспиту.

5. Бічний інтервал

Мінімальна бічна відстань між автомобілями – відстань відкритих дверей, тобто як мінімум 70 см. Менша відстань може привести до фатальної помилки: псування майна або навіть загибелі людини. Тому недотримання бокового інтервалу = помилка.

Всього на внутрішньому іспиті автошколи “Джаст” є ліміт в незначні 3 помилки, як і в Сервісному Центрі. Внутрішній іспит потрібен для того, щоб учень міг оцінити свої навички керування автомобілем і побачити помилки, які варто опрацювати.