Головна » Блог » STOP CORRUPTION

STOP CORRUPTION

купить права

Внутрішні і зовнішні іспити – нелегкий і не завжди приємний процес. Хвилювання, страх і тривога супроводжують кожен раз, коли учень сідає за комп’ютер або за кермо автомобіля. Цей феномен не можуть розгадати навіть працівники автошкіл з багаторічним досвідом. Саме тому є люди, які намагаються отримати водійське посвідчення обманним шляхом. Але що вони отримують взамін, виїжджаючи на дорогу?

В автошколі “ДЖАСТ” не йдуть на зустріч тим, хто не хоче вчитися, не хоче отримувати навички водіння і намагається діяти корупційним шляхом. Ми відповідаємо за кожного свого учня головою, свободою і всіма хорошими відгуками за багаторічний досвід нашої роботи. Наше завдання і єдине бажання – якісно навчати людей, перетворюючи їх в упевнених і відповідальних водіїв.
Автомобіль – це місце підвищеної небезпеки, і всі кровопролитні аварії зі смертельними наслідками доводять це кожного дня. Тому ми ні в якому разі не “торгуємо правами” і “свідоцтвами”, а робимо свою роботу порядно, адже нам потім їдити з учнями по одних дорогах.
Адміністратори та викладачі автошколи “ДЖАСТ” щодня ведуть журнал відвідування уроків теорії курсантами і контролюють проходження уроків водіння, фіксуючи все в електронному журналі бази Міністерства Внутрішніх Справ. Якщо учень пропускає заняття – ми автоматично переводимо його в нову групу, де він починає навчання з початку. До внутрішніх іспитів допускаються учні, які пройшли повний курс теорії та практики. Іспити в автошколі проходять в максимальній строгості і під контролем екзаменатора, що дає можливість нашим учням впевнено йти до Сервісного центру після успішного їх складання.
Бажаємо нашим курсантам внутрішньої мотивації і бажання кропітливо працювати, адже знання – найцінніший ресурс. І пам’ятайте, наші двері для Вас завжди відкриті!