Головна » Блог » Що робити, якщо спустило колесо? Поради від дівчини дівчині!

Що робити, якщо спустило колесо? Поради від дівчини дівчині!

Как заменить колесо

Спустило колесо? Не біда, треба встановити запаску, а для цього потрібен лише мінімальний набір інструментів та сама запаска.

У такому випадку потрібно мати з собою запасне колесо, балонний ключ, домкрат. Головне – видихніть і робіть все поступово. Спочатку оцініть ситуацію навколо. Ви зупинилися в безпечному місці? Якщо це так, поставте знак аварійної зупинки, попередивши проїжджаючих повз (може хтось допоможе). Тому що фізично доведеться викластися. Розпочнемо.

  1. Дістаємо необхідні інструменти для заміни спущеного колеса. За допомогою ключа послаблюємо гайки і вивільняємо диск від пластикового ковпака.
  2. Беремо чудо-домкрат, який таку важку машину (близько 2-х тонн) зможе підняти – це нам і потрібно. Шукаємо для нього місце (вказано в інструкції до вашого автомобіля).
  3. Поставили? Відмінно, крутимо рукоятку домкрата за годинниковою стрілкою. Машина піднялася і ми починаємо викручувати всі гайки, які раніше послабили, проти годинникової стрілки.
  4. З легкістю знімаємо спущене колесо і замінюємо його абсолютно бездоганною і підкачаною запаскою. Спущене колесо не викидаємо, а забираємо з собою 🙂
  5. Далі, затискаємо всі гайки і опускаємо машину “з небес на землю” за допомогою домкрата. Після цього, фінальне затискання гайок і переконаність в тому, що колесо тримається міцно і впевнено. Можемо їхати у справах. Стоп. Не забудьте відновити спущене колесо на щиномонтажі, щоб не їздити без запаски.