Головна » Блог » Пальцем в небо! Або, як вибрати автошколу

Пальцем в небо! Або, як вибрати автошколу

Выбор учебного автомобиля

Ми часто губимося, коли перед нами – величезний вибір. І часом можемо пропустити дійсно варті уваги речі. Розповідаємо про те, як правильно зробити вибір автошколи.

Колектив

Отже, перше і найважливіше, на що варто звернути увагу, – це колектив.

З першого вашого дзвінка адміністратор зобов’язаний дати вам повну інформацію про курси і терміни навчання, датах набору груп, дати перелік необхідних документів. Зверніть увагу, наскільки комфортно вам у спілкуванні, адже саме ця людина повинна буде надати вам підтримку на протязі всього курсу.

Важливо, щоб ви завжди змогли поставити йому всі ваші запитання і отримати чіткий вичерпну відповідь.

Викладач теорії

Дев’яносто відсотків вашого успіху в навчанні – це викладач теорії. Не соромтеся вимагати від автошколи підтверджують атестати та інші документи, що дозволяють вас навчати. А так само зверніть увагу на досвід роботи цієї людини і на те, як він подає вам інформацію.

Обов’язково запишіться на безкоштовне пробне заняття. Задумайтесь, адже автошколи, які не надають таку послугу, навряд чи можуть похвалитися хорошими фахівцями.

І не соромтеся відмовитися, якщо вам щось не сподобалося. Адже викладач теорії не просто зобов’язаний знати правила дорожнього руху. Його головний обов’язок – зробити так, щоб ці знання стали зрозумілими для вас. Він повинен знайти підхід до кожного і відповісти на будь-які найскладніші питання. Тому не соромтеся їх задавати:)

Інструктор з водіння

Образ інструктора з водіння у багатьох закріпився через історій старшого покоління, яке вчили водінню давно. І були це особистості, які спустилися на землю як мінімум з ВАЗа. Але часи змінюються. І тепер можна вибирати. І тут краще не помилятися. Адже саме інструктор стає вашим персональним супергероєм.

Тепер інструктор – це суміш психолога, автогонщика і вихователя дитячого садка. Він повинен бути готовий до того, що у вас щось не вийде. З одного боку – дати вам максимум самостійності, з іншого ж – завжди бути напоготові і допомагати вам в складних ситуаціях.

Але саме складні ситуації ви і повинні будете відпрацювати. Тому що звичайна їзда по місту на навчальній машині вас нічому не навчить.

Інструктор зобов’язаний підготувати вас до найскладнішим дорожнім обставинам, до вузьких проїздах, до паркуванні заднім ходом. А тому, крім досвіду, атестатів і терпіння, інструктор з водіння повинен володіти найважливішим якістю – бажанням вас навчити.

Не соромтеся уточнювати в автошколі, скільки інструкторів там працює. Це дасть можливість замінити інструктора, якщо вам не вдалося знайти спільну мову або з ним ваш процес в водінні не просуватиметься вперед.

Удачі вам з вибором! Двері автошколи “Джаст” завжди відкриті для вас.