Головна » Блог » Нововведення у структурі навчання в автошколі від 24.07.2022

Нововведення у структурі навчання в автошколі від 24.07.2022

джаст

З 24.07.22 вступає в дію Закон, який розділяє вивчення теорії і практики у автошколі. Майбутні водії можуть обрати 2 автошколи (або 1), навчатись можна у будь-якій точці України онлайн. 

По завершенню теоретичного курсу внутрішній іспит складати не потрібно, курсант отримує свідоцтво про проходження підготовки. Потім звертається до Сервісного Центру для складання іспиту з теорії. Після успішного складання теоретичного іспиту Сервісний Центр надає дозвільний документ для початку практичного курсу. Якщо Ви знаходитесь у Києві – можна проходити практичний курс у інструкторів автошколи “Джаст”. Якщо Ви у іншому населеному пункті – можна звертатись до місцевих автошкіл для проходження водіння. По завершенню практичного курсу учні складають внутрішній іспит з водіння у автошколі і будуть направлені для складання зовнішнього іспиту з водіння у Сервісному Центрі, після успішного складання якого можна буде отримати посвідчення водія.

Також новий закон дозволяє онлайн-навчання у будь-якій точці України, тож більше не потрібно сидіти у жарких класах і наражати себе на небезпеку. Автошкола Джаст давно притримується політики дистанційного навчання, адже ми вважаємо цей варіант комфортним та безпечним. Ми займаємось по відеоконференціям, де викладач наживо показує і розказує матеріал. Використовуємо Zoom, Google Meet, Team Viewer Meeting. Таке нововведення дійсне тільки на період військового стану. 

Ми запрошуємо до себе на теоретичне навчання онлайн усіх українців з будь-якого регіону, автошкола “Джаст” надає кваліфіковані послуги, з нами ви забудете про біганину за папірцями, очікування та застарілі методи навчання. Наші спеціалісти навчать вас правилам дорожнього руху з задоволенням, це буде цікаво і легко. До зустрічі!