Головна » Блог » Навчання в автошколі "ДЖАСТ": етапи, особливості, переваги

Навчання в автошколі “ДЖАСТ”: етапи, особливості, переваги

автошкола джаст

Сьогодні ми поговоримо про етапи, особливості та переваги навчання у нас.

Навчання в автошколі “ДЖАСТ” триває 2,5-3 місяці, за які учень освоює теоретичну і практичну частину.

Теорія

Теорія проходить переважно онлайн на платформі ZOOM або Team Meating в фіксований час. На занятті викладач детально розкриває теоретичні теми, робить презентації та показує зображення. Цей формат відрізняється від аудиторного підвищеним комфортом, адже не потрібно нікуди ходити або їхати. Для якісного сприйняття уроку достатньо лише наявності фронтальної камери, мікрофону і телефону або комп’ютера. Запис занять не здійснюється, тому їх відвідування – обов’язкове. Якщо учень пропускає більше двох занять – ми переводимо його в іншу групу, щоб він “наздогнав” і продовжив займатися.

Водіння

Після місяця навчання починається водіння. Ми пропонуємо учневі різні автомобілі, а графік занять обговорюється індивідуально з інструктором. Також ми надаємо можливість змінити інструктора після перших занять, якщо раптом не зійшлися графіки або зірки, адже нам дуже важливий ваш комфорт! Практична частина включає в себе їзду по місту, заїзд заднім ходом, розворот в три прийоми в вузькому місці з одним включенням задньої передачі, паралельну парковку, «змійку».

ВНУТРІШНІ ІСПИТИ

По закінченню теорії, учні приходять до нас в автошколу на внутрішній іспит, який складається з двох квитків по 20 питань. На кожен квиток є по 20 хвилин, допустима кількість помилок – 2.

По закінченню водіння учні записуються у адміністратора на внутрішній іспит, який проходить на станції метро Палац Україна по суботах.

Важливо! Всі внутрішні іспити – індивідуальні, у курсантів немає прив’язки до групи. По завершенню навчання ви обираєте зручний для вас день та час, і записуєтесь у адміністратора!

Зовнішні іспити

При успішній здачі внутрішнього іспиту, ми направляємо учня на іспит в сервісний центр (Павла Усенка, 8). Там можна показати придбані в автошколі “ДЖАСТ” знання і навички. У наших учнів є перевага: їм не потрібно стояти в чергах і переживати про свої документах. Все це ми робимо за них, важливо тільки прийти на іспит і не розгубитися) 

За 10 років нашої роботи ми випустили понад 5 тисяч учнів, які зараз успішно застосовують навички їзди. Автошкола “ДЖАСТ” відповідально підходить до викладання, роблячи все можливе для своїх клієнтів. Приходьте, і ми вам це доведемо! 🙂

А щоб бути на всі 100% готовим до іспиту – співробітники автошколи “ДЖАСТ” записали для вас детальне керівництво про такий важливий етап життя кожного автолюбителя. Підписуйтесь на наш канал і приємного перегляду!