Головна » Блог » На що варто звернути увагу при виборі автошколи

На що варто звернути увагу при виборі автошколи

автошкола джаст

Часто до нас звертаються учні інших автошкіл для допомоги в організації іспиту в Сервісному Центрі, а також для підготовки і повторного курсу навчання. Чому ж вони не роблять це зі “своєю” автошколою і на що звернути увагу при виборі освітніх курсів?

  • Приховані платежі

При виборі автошколи майбутній учень вивчає цінову політику автошкіл Києва і часто вибір падає на автошколу з низьким ціновим сегментом. Мовляв, “у всіх школах теорія і водіння однакові, навіщо платити більше?”. Але що учень отримує далі? Уже подавши документи і “щільно засівши” в одній з автошкіл, учень виявляє, що за кожну з послуг потрібно додатково доплачувати, хоча під час запису в автошколу це не обговорювалося. Наприклад, доплата може бути за паливо і паливно-мастильні матеріали, за саме заняття з водіння, за подачу машини на іспити… Список можна продовжувати до безкінченності. За підсумком, учень виявляється в ситуації, коли змінити школу вже не може, а платити треба “за кожен подих”.
Така проблема загрожує емоційними потрясіннями і фінансовими втратами. У кінці навчання стає ясно, що переплата, в порівнянні з автошколами вищого цінового сегмента, становить 200-300%. Сумнівна економія.
В автошколі “Джаст” в вартість навчання входять паливно-мастильні і паливні матеріали, перші подачі авто на іспити і навчальні матеріали. Також ми робимо знижки на ліцензовані сервіси з екзаменаційними білетами і надаємо можливість вчитися теорії безлімітно для учнів “Джаст”.

  • Відсутність спрямованості на результат

Люди приходять вчитися не тільки для того, щоб вивчити правила дорожнього руху і навчитися керувати автомобілем, але і з метою отримати водійське посвідчення. Не багато хто готовий викладатися на повну в роботі з учнями.
Варто на початку навчання поцікавитися відсотком успішності на іспитах в автошколі, а також кваліфікацією і досвідом її співробітників.
В автошколі “Джаст” працюють професіонали з великим досвідом роботи, які знають, як знайти підхід і як надати матеріал так, щоб учень його засвоїв.

  • Автопарк

ВАЗ і Daewoo відійшли в минуле, тепер учні зацікавлені в комфорті навчального середовища. Це означає, що варто з’ясувати “на берегах” які машини можуть стати для Вас першими.
Наша автошкола надає на вибір автомобілі нових і найбільш надійних і популярних марок: Volkswagen, Skoda, Ford, Nissan… Ми хочемо показувати нашим курсантам, яким приємним може бути водіння автомобіля, щоб у них залишилися тільки теплі спогади про період навчання.

  • Ліцензія на ведення освітньої діяльності

Є автошколи, які набирають учнів на навчання, не маючи при цьому ліцензії. Про відсутність реєстрації в базі Міністерства Внутрішніх Справ учень дізнається тільки закінчивши навчання (а значить, втративши 3 місяці).
Перевіряйте ліцензію автошколи на сайті Головного Сервісного Центру, там є актуальна і достовірна інформація https://hsc.gov.ua/index/poslugi/vidacha-posvidchennya-vodiya/perelik-avtoshkil/#

Автошкола “Джаст” вивчила понад 5000 курсантів, нас рекомендують братам, знайомим і друзям друзів їх друзів. Запрошуємо до нас на навчання!