Головна » Блог » Література для навчання у автошколі "ДЖАСТ"

Література для навчання у автошколі “ДЖАСТ”

книги автошкола

Курсанти автошколи “Джаст” проходять теоретичний курс за 2,5-3 місяці. За цей період вони отримують знання про обов’язки і права водіїв, пішоходів, пасажирів та велосипедистів, про попереджувальні сигнали, проїзд перехресть і багато іншого. Яку ж  літературу використовувати?

Наша автошкола рекомендує Правила дорожнього руху авторства Фоменко, Раціборинского і Віктора Гусара (викладач теорії автошколи “Джаст”) видавництва “УКРСПЕЦВИДАВ”. Ця книга узгоджена з Головним Сервісним Центром МВС України і містить в собі не тільки Правила, а й коментар у малюнках.

Правила Дорожнього Руху Гусар

Тести рекомендуємо в двох варіантах: паперовому або електронному. У паперовому варіанті – це тести видавництва “МОНОЛІТ”, Офіційні екзаменаційні питання для здачі іспитів по всіх категоріях. В електронному варіанті рекомендуємо сайт green-way.com.ua. Для курсантів автошколи “ДЖАСТ” пропонуємо промокод на знижку 10% – avt207581. Цей ресурс містить рекомендовані Головним Сервісним Центром питання, а також завжди “під рукою” в вашому смартфоні, що підвищить Вашу успішність.

Моноліт тести

Також пропонуємо книгу “Домедичної і медична допомога потерпілим в результаті ДТП”, яка рекомендується Вченою радою державного підприємства “Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України”. Ця книга навчить правильно діяти в екстрених ситуаціях.

Домедична і медична допомога Гусар