Головна » Блог » Історія автошколи "Джаст"

Історія автошколи “Джаст”

Жемера

Засновником автошколи “Джаст” є киянин Жемера Андрій Сергійович.

Історія його успіху почалася ще з дитинства, коли доводилося замінювати батьків під час торгівлі на ринку. Речі він продавав не завжди за потрібну ціну, але робота робилася і жилка підприємця розвивалася.
Далі був технікум і університет за спеціальністю “Основи безпеки дорожнього руху”, досвід роботи експедитором і розуміння сучасних ринкових відносин. Через певний час з’явилася можливість купити авто в кредит, на якому майбутній директор працював по 12 годин позмінно зі своїм компаньйоном, навчаючи людей водінню. За рік ця машина проїхала 100 000 км. Через рік після важкої та якісної праці, автошкола “ДЖАСТ” отримала першу акредитацію, це сталося в грудні 2010 року. Згодом вийшло продати першу машину і купити дві нові – Renault Logan.

Перша філія відкрилася в Києві, на проспекті Перемоги. Локація виявилася невдалою через невелику кількість місцевого населення, довелося перенести офіс на проспект Науки, 24 (Голосіївський район). Саме в цій місцевості автошколі вдалося закріпитися міцно і надовго. Перші три роки автошкола “Джаст” працювала без адміністратора, усім займався власник. Місця в нові групи не бронювали, запис відбувався на першому ж занятті, а до цього повідомляли всім, хто приходив і дзвонив, дату початку навчання. Одного разу таким чином на перший урок прийшло 45 осіб одночасно, місця в класі всім не вистачило і довелося екстрено використовувати сусіднє приміщення, щоб почати навчання вже двох груп одночасно.
У тому ж 2010 році також відкрився офіс на Магнітогорському провулку (район метро Чернігівської).
У 2014 році, в розпал Революції Гідності, на проспекті Науки змінився господар помешкання, через що довелося терміново переселятися в інше приміщення, адже власник класу попросив залишити приміщення. Так з’явився наш офіс на Стратегічному шосе, 11, куди вдалося перейти з учнями прямо на їх першому уроці.

2015-й рік став найскладнішим роком для автошколи “Джаст”. У цей період відбувалася реорганізація поліції України та МВС, у зв’язку з чим видача акредитацій була паралізована. За підсумком, акредитацію вийшло відновити тільки навесні 2016 року.
Весь подальший час автошкола “Джаст” активно працювала, набирала команду професіоналів і до 2017 року прийшла до відкриття нового офісу на станції метро Київський Політехнічний інститут (Тбіліський провулок 4/10, офіс 402). У 2019 був відкритий офіс на Осокорках, який в 2020 переїхав на Позняки (проспект Петра Григоренка 5А).
Зараз у нас 5 офісів в Києві, у команді працюють дипломовані і акредитовані фахівці: інструктори, адміністратори, контент-менеджери, викладачі. Ми розвиваємося і розвиваємо наших учнів одночасно.

«Джаст» – це не просто проект, і не просто автошкола. Це результат важкої роботи і цілодобового праці багатьох людей, які вкладали і вкладають свою душу в освітній процес і в організаційну діяльність.

Ми завжди виступаємо за чесне і якісне навчання та робимо максимум для наших курсантів, прагнучи до кращого! Будемо раді бачити вас в стінах нашої автошколи.