Головна » Блог » Екзаменаційний маршрут №4 у Сервісному центрі на вул. Павла Усенка, 8

Екзаменаційний маршрут №4 у Сервісному центрі на вул. Павла Усенка, 8

маршрут 4

Екзаменаційний маршрут №4 в Сервісному центрі на вул. Павла Усенка, 8 починається з виїзду з автодрому на вул. В. Сосюри, ​​7. Відразу після виїзду на учня чекають труднощі. Давайте розберемо, які?

  • Вузька вулиця з припаркованими на узбіччях машинами

При проїзді варто не тільки «правильно» розминутися із зустрічним транспортом, а й дотримуватися бічного інтервалу (70-100 см). У іншому випадку, є шанс отримати помилку в екзаменаційній карті, зіпсувати машину або затиснути водія або пасажира, що раптово вийшли.

  • Поступися дорогою

Важливо не тільки побачити цей знак пріоритету, а й виконати його вимогу. Особливу увагу варто приділити пріоритетності трамваїв, яких там багато.

  • Швидкісний режим у пішохідній зоні.

У декількох ділянках цього маршруту є знак № 1.32 «Пішохідний перехід», який супроводжується обмеженнями максимальної швидкості: спочатку 40 км / год, далі 20 км / год. Друге обмеження часто залишається непоміченим, що екзаменатор визначає  грубим порушенням ПДР.

  • Пішоходи

Велика кількість пішохідних переходів має пробудити максимальну пильність і лояльність. Потрібно пропускати всіх, хто йде, помічаючи їх здалеку.

Дорогу здолає той, хто йде, а у випадку з курсантами автошколи «Джаст» – правильно їде. Запрошуємо всіх бажаючих проїхатися по автодрому і екзаменаційним маршрутами, також професійно організовуємо іспити в Сервісному Центрі.