Головна » Блог » Екзаменаційний маршрут №3 Сервісного центру на вул. Павла Усенка, 8

Екзаменаційний маршрут №3 Сервісного центру на вул. Павла Усенка, 8

маршрут 3

Маршрут №3 в Сервісному центрі на вул. Павла Усенка, 8 відрізняється від інших насиченістю і складністю. Які складнощі підстерігають курсатів автошколи «Джаст»?

 • Пішоходи

В цеьому маршруті багато пішохідних переходів, а так як дорога найчастіше заставлена фурами, побачити їх здалеку – складне завдання. Люди з’являються раптово і дуже різко, тому завданням №1 – є пригальмувати заздалегідь і продовжувати їзду тільки переконавшись у безпеці всіх учасників дорожнього руху. У Сервісному Центрі вважається грубою помилкою, якщо учень не пропустив пішохода, адже це загроза його життю!

 • Бічний інтервал

  Вузькі вулиці з двома смугами, фури, які припаркувалися на узбіччі і зайняли дуже багато місця – все це може спровокувати недотримання бічного інтервалу. Тому, нагадуємо: бічний інтервал повинен бути від 70 см до 1-го метра (на відстані відкритих дверей). Це убезпечить не тільки кузов автомобіля від пошкоджень, а й життя людини, якщо він раптово вирішить вийти з авто, що припарковане на узбіччі, не помітивши руху. Недотримання бокового інтервалу в Сервісному Центрі також вважається помилкою.

 • Перестроювання через перешкоди

  Ремонт дороги і припарковані автомобілі змушують учнів, які їдуть за цим маршрутом – постійно перебудовуватися зі «своєю» крайньої правої смуги. Так що важливо не забувати основні правила перестроювання: знизити швидкість, включити поворотник, пропустити весь рухомий по потрібної вам смузі транспорт, уважно дивлячись в бічні дзеркала, сліпу зону і дзеркало заднього виду. Тільки після цього можна перебудовуватися, переконавшись в безпеці маневру.

 • Трамвайні колії

  На маршруті №3 ви побачите велику кількість трамваїв і їх колій, тому варто згадати все правила, пов’язані з темою ПДР №11 і строго їх виконувати.

 • Дотримання рядності

  Учень зобов’язаний дотримуватися правого краю дороги, а також входити в повороти в ту смугу, з якої виїжджає. В іншому випадку учень може не тільки завалити екзамен, а й спровокувати аварійну ситуацію.

Не дивлячись на всі труднощі, після уроків водіння в автошколі «Джаст», курсанти йдуть на іспит впевнено і безстрашно, адже у нас працюють тільки професіонали!