Головна » Блог » Автодром на вул. В. Сосюри, 7

Автодром на вул. В. Сосюри, 7

автошкола джаст сосюры 7 автодром

Останнім часом Сервісний Центр на Павла Усенка, 8 користується послугами автодрому на вулиці Володимира Сосюри, ​​7. Тому учні автошкіл Києва здають перший етап іспиту з водіння там.

Маршрут автодрому

Маршрут автодрому починається з лінії старту, далі йде перша вправа – “Змійка”. Ця вправа потрібна для того, щоб відчувати габарити машини і вміти направляти її в потрібну сторону. Фішки потрібно об’їжджати, включаючи всі належні поворотники. Далі авто під’їжджає до стоп-лінії. Машина повинна зупинитися. З лінії “Стоп” виїжджаємо на перехрестя, зупиняємося, поступаємося дороги і повертаємо наліво.

Наступна вправа – це “Естакада” (гірка). У випадку з автодромом на Сосюри, ​​7 – гірка є металевою і дуже вузької. Акуратно заїжджаємо на стоп-лінію, зупиняємося. Далі рушаємо на поспішаючи, без пробуксовки, проїжджаємо гірку і повільно спускаємося з неї. Після виконання вправи, на учня чекає ще одна стоп-лінія, яку обов’язково варто врахувати. Після повторного проїзду перехрестя – вправа “Розворот в три прийоми”, не варто забувати про вмикання поворотників.

Пізніше починаємо “Заїзд в гараж заднім ходом”. Інструкцію, як це зробити, ви можете подивитися на відео автошколи “Джаст”, де інструктор з Голосієво все показує. Вправа “Паралельна парковка” також описано в цьому відео і виконується після гаража.

Незважаючи на велику кількість курсантів автошкіл Києва, цей автодром знаходиться в досить жалюгідному стані: на ньому неважлива розмітка, він дуже малий і стан дорожнього покриття жахає. Проте, уроки водіння в нашій автошколі дають навички для складання іспиту навіть в таких умовах. А щоб наші дорогі учні могли побачити все наочно – ми, разом з нашим інструктором Анатолієм, створили це відео. Приємного перегляду і зеленого світла на дорогах!