Головна » Блог » 10 кумедних випадків на уроках водіння

10 кумедних випадків на уроках водіння

вождение

Сьогодні інструктори автошколи “ДЖАСТ” поділяться кумедними випадками на уроках водіння з їх учнями. Крізь призму гумору ми розберемо найбільш поширені помилки водіїв-новачків.

1. Закривають очі при поворотах або перестроюванні.

Страх супроводжує більшість водіїв, але реакція на нього може бути різною. Є учні, які заплющують очі при виконанні маневрів, замість того, щоб дивитися по дзеркалах. У зв’язку з цим, наші інструктори вміють одним оком дивитися на дзеркала, а іншим – на учня.

2. Забувають дихати

Багато хто впізнає себе в цьому моменті – коли при виконанні маневру затримуєш дихання від хвилювання і потім забуваєш відновити його. Так, від наших вчителів нерідко можна почути фразу “Дихай!”.

3. Сідають як “лежачі таксисти”

Надмірна самовпевненість може призвести до напівлежачого положення сидіння, але ж у такому положенні не видно дзеркал і дорогу! Машина – це не диван, так що положення сидіння має бути не тільки комфортним, але і функціональним.

4. Нерозуміння рядності

Перший час багато хто не тримається своєї смуги і три ряди дороги перетворюються на суцільний один 🙂 Дотримання рядності – вкрай важливий аспект, про який ніколи не варто забувати.

5. “Краса вимагає жертв”

Всі учениці автошколи “ДЖАСТ” – красуні, але є ті, хто любить підкреслити красу ще й підборами. Та не простими, а 12-сантиметровими шпильками. Інструктори, звичайно, вражені такою красою і екстравагантністю, але ось для управління автомобілем цей атрибут явно зайвий. Так що надягайте зручне взуття і welcome підкорювати світ стилем їзди! Тим більше, що деякі майстри вже завели собі в машині чергові капці на такий випадок.

6. Плутають важелі

Серед майстрів є жартівлива приказка: “Якщо у навчальній машини запрацювали двірники – значить вона збирається повертати направо або наліво”. Тому вкрай важливо уважно слухати інструктаж на першому уроці водіння, щоб точно знати, за що відповідає кожен важіль.

7. Уроки водіння після бурхливої ​​ночі

Траплялося таке, що учні приходили на водіння з похміллям або в стані алкогольного сп’яніння. Звісно, інструктор не дозволяв у такому вигляді займатися водінням. Тому, якщо раптом після тусівки у вас призначено водіння – щось одне доведеться скасувати.

8. Супровід на уроці

Нерідко родичі / другі половинки / батьки хочуть бути присутніми на уроці водіння і посидіти ззаду. Одного разу була патова ситуація: учениця приїхала на урок в супроводі двох джипів з охороною, які їхали за навчальною машиною, звільняючи їй проїзд при поворотах і перестроюванні. Також багато чоловіків ревнують своїх дружин, на що наші інструктори відповідають “в навчальній машині третій – зайвий!”. Тут справа не у “вередливості”, а в концентрації уваги на уроці і взаєморозумінні між інструктором і учнем. Так що, як говорила одна наша учениця, “для сім’ї у мене є один чоловік, а для уроків водіння – інший”.

9. Спроба чхнути

Кілька днів тому наша учениця посеред галасливого проспекту намагалася чхнути, це могло б виглядати дуже смішно, але ні) Наслідком мало не стала розбита машина. Звісно, від такої ситуації не застрахований ніхто. Що ж робити? Варто спробувати не закривати очі і тримати кермо рівно, в крайньому випадку – включити аварійку і стати на узбіччя, де можна начхатись вдосталь!

10. Хто швидше припаркується

Інструктори завжди переживають і вболівають за своїх учнів. Буває таке, що на майданчику змагаються учні кількох інструкторів. Наприклад, чия учениця заїде в гараж швидше і краще. Дух конкуренції допомагає учням розкрити потенціал, а інструкторам – підняти настрій.

Всі співробітники автошколи “ДЖАСТ”, не дивлячись на нелегку роботу, рятуються гумором і бачать його навіть в дрібницях. Приходьте до нас в автошколу на Деміївці, КПІ або на Харківську, –  і ми з радістю навчимо Вас водити, і можливо, поповнимо наш список кумедних ситуацій.
Також до перегляду рекомендуємо відео з нашим харизматичним інструктором – Олегом Смоленцева. Приємного перегляду!