Головна » Блог » Онлайн навчання в автошколі Джаст

Онлайн навчання в автошколі Джаст

Онлайн автошкола

Онлайн автошкола Джаст – це не курс записаної теорії. Це 40 годин живого спілкування з викладачем! Онлайн автошкола підходить вам на все 100%!

Наприклад, якщо ви відкладали відвідування звичайної автошколи через відрядженя або у вас маленька дитина. Навіть маючи “плаваючий” графік, ви зможете отримати якісну освіту, як і при відвідуванні занять особисто.

Навчання проходить в онлайн без будь-якого запису. А завдяки спецдодатку вам буде зручно розбирати дорожні ситуації, дивитися презентації, які демонструє викладач. І головне задавати йому питання. На які ви також онлайн отримаєте відповіді.

Для онлайн курсу вам знадобитися тільки хороший інтернет і будь-який сучасний гаджет з камерою. Спецдодаток для навчання ви без проблем встановите на свій ноутбук, планшет або мобільний. Для учнів автошколи Джаст він безкоштовний.

Навчаючись онлайн в автошколі “ДЖАСТ”, ви створюєте для себе зручний графік занять. Оскільки записуватися ви будете безпосередньо у викладача і навчатися у зручний для вас час.

Ще один вагомий плюс. Працюючи з викладачем індивідуально, вам не доведеться підлаштовуватися під групу. Таким чином, ви фокусуєтеся виключно на своїх слабких сторонах, самостійно розставляєте пріоритети.

Економте свій найголовніший ресурс – час.


Відгук

  Коментарі : 2


    Доброго. цікавить категорія В ціна? можливість встигнути до 31,05,21
    Дякую


      Добрий день, за умови індивідуального навчання зі щільним графіком теорії та водіння можливо до 31.05 встигнути завершити навчання, проте внутрішні і зовнішні іспити у цей термін не увійдуть.