Головна » Філії » Автошкола в Києві на Осокорках

Автошкола в Києві на Осокорках

Адреса:

Ми переїхали, чекаємо вас за новою адресою.
Київ, проспект Петра Григоренка, 5а

Графік работи:

Запис в групи і консультації по телефону
з 10.00 до 19.00
(вівторок/четвер з 09.30 до 18.00)

Прийом документів за попереднім записом

Контактні телефони:

+38 (063) 265 69 59
+38 (096) 566 45 45

Київ є надзвичайно великим містом, в якому дорога з одного пункту в інший може займати декілька годин. В таких умовах зручно мати власний автомобіль, який допоможе здолати далекі відстані швидше і комфортніше. Проте, за кермо не варто сідати без відповідної підготовки. Її може надати автошкола на Осокорках в Києві – Джаст. Команда наших досвідчених інструкторів та викладачів зможе перетворити недосвідченого новачка на професійного водія, який чудово орієнтується в процесі поїздок.

Що пропонує автошкола в Дарницькому районі?

Головна ціль автошколи – це створення найкращих умов для опанування мистецтва водіння. В автошколі використовуються тільки перевірені методики та актуальна теоретична база. Крім цього, курси водіння в Києві на Осокорках проводяться з урахуванням індивідуальних запитів. Це означає, що учні автошколи можуть вибрати зручний час для уроків, формат, а також вид транспортного засобу.

Крім цього, наша автошкола на Осокорках в Києві пропонує низку додаткових переваг:

  • безліміт теорії (можна прослуховувати лекції одразу в декількох групах, а також в повторному режимі);
  • повний комплекс послуг (у вартість входить супровід, заняття з ОБДР та медицини, витрати на ПММ);
  • цікаві уроки з миттєвим зворотним зв’язком (досвідчені фахівці автошколи готові відповісти на всі питання, що стосуються здобуття знань).

Гарантуємо також вигідні ціни на уроки водіння на Осокорках та допомогу в підготовці всіх необхідних документів для Сервісного Центру МВС.

Курси водіння на Осокорках: які програми доступні в автошколі?

Автошкола стане чудовим рішенням для тих, хто хоче опанувати водіння на легковому автомобілі. Зробити це можна в рамках навчання категорії Б. Курси передбачають теоретичну та практичну частину. Додатково в автошколі Джаст можна пройти корпоративне навчання. Цей варіант підходить для керівників компаній, які хочуть навчити свої працівників водити автомобіль.

Джаст – найкращі курси водіння в Києві в Дарницькому районі

Якщо цікавить  автошкола в Києві, в якій можна отримати якісне та професійне навчання водінню, то варто обрати саме Джаст. Наші програми побудовані таким чином, щоб учні отримали всі необхідні знання та змогли з легкістю використовувати їх на практиці. Для цього в автошколі використовується авторська методика, а також створені комфортні умови для проходження курсів:

  • наявність великого власного автопарку;
  • цікавий формат подачі інформації;
  • можливість проходження курсів водіння онлайн;
  • підтримка та додатковий інструктаж після отримання посвідчення водія.

Додатково варто виділити зручне розташування. Знаходиться автошкола в Києві в Дарницькому районі (на Осокорках). Якщо зацікавили курси водіння в нашій автошколі, тоді записуйтесь на перше заняття за телефоном або через електронну заявку на сайті!

[]
1 Step 1
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Часто задавані питання

В Джаст можна записатись на курси по теорії та практичним заняттям. У першому випадку заняття можуть проводитись в форматі онлайн.

Мінімальний термін складає 2-2,5 місяці. У випадку проходження теорії, практики та здачі екзамену, період може збільшитись до 3,5-4 місяців.

Теоретичні заняття коштують орієнтовно від 6 до 15 тисяч гривень, а практичні – від 10 до 18 тисяч гривень.

Для початку потрібно записатись на курси та оформитись у відповідному порядку. Для складання договору з автошколою необхідні паспорт, ідентифікаційний код та медична довідка.