Головна » Філії » м. Деміївська

м. Деміївська

Адреса:

Стратегическое шоссе, 11

Графік роботи:

Запис в групи і консультації по телефону
с 09.00 до 18.00

Прийом документів з 09.0 до 18.00
з понеділка по п’ятницю
п’ятницю до 16.00

Контактні телефони:

+38 (063) 265 69 59
+38 (096) 566 45 45

Джаст – Ваша найкраща автошкола на Деміївській

Безпечне водіння – це не тільки знання правил дорожнього руху, а й відточені практичні навички, освоєні під керівництвом досвідченого інструктора. Все це, і багато іншого, може надати наша автошкола в Голосіївському районі. Джаст – це місце, де будь-хто може отримати навички водіння, щоб впевнено почувати себе за кермом в майбутньому. Наша автошкола на Деміївській вже більше 10 років готує водіїв категорії А і В.
В процесі навчання наші учні вивчають:

  • основи управління транспортним засобом
  • правила дорожнього руху
  • культуру водіння
  • особливості керування автомобілем

Автошкола Джаст користується широким попитом серед киян. Як нам вдалося до цього прийти? Все дуже просто: у нас працюють тільки професіонали своєї справи. Ми пишаємося своїми викладачами, так як завдяки їх високій кваліфікації і досвіду, процес навчання стає не тільки ефективним, але й цікавим. Після пройденого курсу, наші учні без проблем здають іспити і отримують водійське посвідчення.
Наша відмінна риса – це якісне та швидке навчання. При проведенні теоретичних занять ми застосовуємо тільки сучасні методики, за рахунок яких учні ефективно засвоюють необхідні знання. А практична частина навчання дозволяє відпрацювати отриману інформацію у справі.
Щоб знайти застосування своїм знанням, досить вибрати одну з навчальних машин з нашого автопарку. Ніяких “доісторичних” автомобілів! Наша автошкола в Голосієво націлена на те, щоб кожен учень міг отримати задоволення від керування транспортним засобом. Тому всі автомобілі в Джаст відповідають вимогам безпеки і гарантують комфорт за кермом.

Стань повноцінним водієм за три місяці з нашою унікальною автошколою в Києві на Деміївській

Сьогодні Джаст займає лідируючі позиції у всьому, що стосується курсів водіння. Ми не тільки пропонуємо доступні ціни та сучасні методики навчання, а й робимо упор на максимально швидку і якісну підготовку до здачі іспитів. Наші викладачі вселяють в учнів віру в свої сили і організовують курси таким чином, щоб вони змогли освоїти необхідні знання всього за три місяці. Саме тому наша автошкола в Києві на Деміївській вважається однією з кращих. Ми зробимо з вас відповідального водія і навчимо правильно реагувати на різні ситуації на дорозі.
Записатися на наші курси водіння в Києві в Голосіївському районі дуже просто. Зателефонуйте за вказаним на сайті номером телефону, і ви отримаєте детальну інформацію щодо необхідних документів, часу проведення занять і набору груп.
Якщо ви хочете скласти на права якомога швидше, Джаст чекає вас. Ми допоможемо знайти упевненість за кермом!