Головна » Блог

Блог


автошкола джаст

Комбо-курс в дії!

В автошколі “Джаст” з’явився Комбо-курс, до нього входить теорія онлайн (2,5-3 міс), 15 уроків водіння по 90 хвилин та перші подачі авто на внутрішній та зовнішній іспити. Відмінна риса курсу – можливість займатися спочатку на машині з автоматичною коробкою перемикання передач (7 уроків), а потім на механічній (8 уроків).

Читати далі

автошкола джаст

Нововведення у видачі посвідчень водія

Невдовзі набере чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року № 1007. Нею запроваджуються ряд нововведень у частині видачі посвідчення водія та допуску громадян до керування транспортними засобами.

Читати далі

Автошкола "Джаст"

Догляд за автомобілем

Перед кожним автолюбителем стоїть завдання не тільки придбати машину і керувати, а й обслуговувати її. Чим якісніше і частіше це робити – тим в кращому вигляді і стані вона буде існувати і приносити радість і комфорт. Сьогодні ми розповімо, як правильно доглядати за авто.

Читати далі

Автошкола "Джаст"

Чому варто мати особисте авто та посвідчення водія

Першим і головним аргументом є свобода переміщень. Більше не потрібно чекати і платити за таксі, просити друзів і близьких підвезти або штовхатися в маршрутці. Ви їдете куди хочете і коли хочете, без жодної залежності від кого-небудь. Другим аргументом є легкість переміщення, адже з магазину більше не потрібно нести важкий пакет. Машина довезе його за Вас,  …

Читати далі


автошкола джаст

На що варто звернути увагу при виборі автошколи

Часто до нас звертаються учні інших автошкіл для допомоги в організації іспиту в Сервісному Центрі, а також для підготовки і повторного курсу навчання. Чому ж вони не роблять це зі “своєю” автошколою і на що звернути увагу при виборі освітніх курсів?

Читати далі

автошкола джаст

Типові помилки на внутрішньому іспиті з водіння

Внутрішні іспити з водіння курсанти автошколи “ДЖАСТ” складають щосуботи біля станції метро “Палац Україна”. Іспит проходить у 2 етапи: майданчик і місто. На майданчику учні виконують кілька вправ: паралельне паркування, заїзд в гараж заднім ходом з двох сторін і розворот в 3 прийоми. У місті курсанти проїжджають один з трьох маршрутів, на яких оцінюються навички  …

Читати далі

экзамен в сервисном центре

Як скласти іспит з 1-го разу

Іспит у Сервісному Центрі – хвилююче і стресове явище, до якого готуються заздалегідь. Давайте розберемо, що з чого він складається, чому всі його бояться і як його скласти.

Читати далі