Головна » Блог

Блог

Основи успішного водіння

Автошкола “ДЖАСТ” ставить собі за мету не тільки навчити учня правилами, але і зробити його успішним і уважним водієм. Давайте розберемо, на що варто звертати увагу водієві.

Читати далі


Як вивчити жести регулювальника

Кожен учасник дорожнього руху повинен підкорятися регулювальнику, правилам, знакам і розмітці. Але як зрозуміти, що з перерахованого вище головніше? Команда автошколи “ДЖАСТ” провела опитування на вулицях столиці, щоб оцінити знання містян про регулювальника. Ми з’ясували, що 80% респондентів погано обізнані щодо його пріоритетності та значення його жестів. Давайте розберемося, хто ж такий цей регулювальник і  …

Читати далі

подготовка машины к путешествию

Перевірка авто перед мандрівкою

Протяжність України вимірюється в тисячах кілометрів. І якщо ви плануєте далеку поїздку, – пробіг може бути великим, так що потрібно бути готовим до всього. Ми підготували checklist машини, щоб подорож вдалася і ви дісталися безпечно та комфортно. 

Читати далі


Автошкола психолог

5 запитань психологу про страхи під час водіння

Учні та водії-новачки часто відчувають страх під час їзди. Давайте спробуємо розібратися, що таке страх? Страх – це примітивна несвідома емоційна реакція, яку ми відчуваємо в стані афекту, несподіванки або під час неконтрольованої ситуації.

Читати далі


Камеры видеофиксации

Автофіксація порушень ПДР в Києві. Що це і як працює?

З 1 червня 2020 року в Києві запрацювала система автофіксації порушень ПДР. Уже в перші хвилини її роботи камери зафіксували близько 300 порушень перевищення швидкісного режиму. А перші порушники вже отримали “листи щастя”.

Читати далі