Головна » Автошкола онлайн

Автошкола онлайн

Теорія онлайн та практика!
Приходьте на навчання зараз!

Сертифікат МВС про державну акредитацію №000475.

Приймаємо учнів за попереднім записом.

Теоретичне навчання для військовослужбовців – БЕЗКОШТОВНО! 

З 24.07.22 вступає в дію Закон, який розділяє вивчення теорії і практики у автошколі. Майбутні водії можуть обрати 2 автошколи (або 1), навчатись можна у будь-якій точці України онлайн. 

ДЖАСТ -лучшая автошкола

Початок лекцій в нових групах

Деміївська

Вихідного дня (онлайн, українською) – 13.08.22

Вечірня (онлайн, українською) – 15.08.22

Ранкова (онлайн, українською) – 16.08.22 

КПІ

Вихідного дня (онлайн, українською) – 13.08.22

Вечірня (онлайн, українською) – 15.08.22

Ранкова (онлайн, українською) – 16.08.22 

Водіння — вживу!

Чернігівська

Вихідного дня (онлайн, українською) – 13.08.22

Вечірня (онлайн, українською) – 15.08.22

Ранкова (онлайн, українською) – 16.08.22 

Позняки

Вихідного дня (онлайн, українською) – 13.08.22

Вечірня (онлайн, українською) – 15.08.22

Ранкова (онлайн, українською) – 16.08.22 

Індивідуальне навчання — у будь-який зручний для Вас день (онлайн)!

Курсы вождения Киев

Автошкола онлайн в Києві

Хочете навчитися водити? У автошколі “Джаст” ми готуємо водіїв категорій A і B вже більше 10 років. Теоретичні заняття проходять онлайн разом з досвідченими і кваліфікованими викладачами та інструкторами. А практичні навички ви зможете відпрацювати на авто з автоматом чи механікою під час індивідуальних занять.
З 26.07.22 вступає в дію Закон, який розділяє вивчення теорії і практики у автошколі. Майбутні водії можуть обрати 2 автошколи (або 1), навчатись можна у будь-якій точці України онлайн. По завершенню теоретичного курсу внутрішній іспит складати не потрібно, курсант отримує свідоцтво про проходження підготовки і звертається до Сервісного Центру для складання іспиту з теорії. Після успішного складання теоретичного іспиту Сервісний Центр надає дозвільний документ для початку практичного курсу. Якщо Ви знаходитесь у Києві – можна проходити практичний курс у інструкторів автошколи “Джаст”, якщо Ви у іншому населеному пункті – можна звертатись до місцевих автошкіл для проходження водіння. По завершенню практичного курсу учні складають внутрішній іспит з водіння у автошколі і будуть направлені для складання зовнішнього іспиту з водіння у Сервісному Центрі, після успішного складання якого можна буде отримати посвідчення водія.

12

років автошколі

5000+

випускників

5

філій

Переваги

навчання в нашій школі

2-2.5 місяці навчання

за які Ви повністю освоїте теорію

Безліміт теорії

Навчання одразу у кількох групах, можливість прослуховувати лекції повторно

Багаторічний досвід

Почали практикувати онлайн навчання до того, як це стало мейнстрімом

Онлайн навчання

теорія в форматі відеоконференцій збереже Ваш комфорт і дасть цінні знання

Підтримка

професійна підтримка і додатковий інструктаж після отримання прав

Комфорт та ефективність

Цікаве навчання з миттєвим зворотнім зв’язком

Індивідуальна теорія
онлайн
початок у будь-який час

9 000

Індивідуальна теорія онлайн

Заняття за зручним для учня часом

Теорія онлайн у групі
початок кожен місяць

6 000

Теоретичні заняття в групі

Заняття за фіксованим графіком онлайн

Водіння мінімал

9 000

Водіння: 30 уроків по 45 хв. на "механіці" або на "автоматі"

Паливно-змащувальні речовини входять у вартість

Водіння Максимум

12 000

Водіння: 40 уроків по 45 хв. на "механіці" або на "автоматі"

Паливно-змащувальні речовини входять у вартість

Як отримати права?

Пройти теорію у автошколі

Скласти теорію у Сервісному Центрі

Пройти практику, скласти іспити з водіння

Отримати права

5 причин пройти курси теорії в автошколі Джаст

Ви з дитинства мрієте керувати автомобілем, але постійно відкладаєте навчання в автошколі до кращих часів? Або навпаки, панічно боїтеся зануритися в вируючий потік автомобілів? Так чи інакше, водіння – безперечно корисна навичка. На відміну від алгебри та геометрії, уроки, засвоєні в нашій автошколі, не раз знадобляться вам у житті. А тому, навчання в ній можна сміливо вважати вигідним вкладенням у майбутнє. Ось ще кілька причин записатися на заняття прямо зараз:

1. Свобода пересування

Якщо вам набридло притискатися вранці до незнайомців в громадському транспорті, водійські права допоможуть вам відвоювати втрачену зону особистого простору, пересадивши вас в персональний автомобіль. Тільки уявіть собі: ви стоїте в своїй машині в ранковому заторі, слухаючи радіо, попиваючи каву і зі співчуттям поглядаючи на вдавлених у скло пасажирів маршруток.

2. Самостійність

Більше не потрібно просити ваших родичів або друзів підкинути вас в поліклініку, або забрати з роботи в проливний дощ. Не потрібно шукати, де припаркувався ваш Uber або платити нечувані суми за проїзд у таксі в святкові дні. Відчуйте себе господарем свого життя! Уроки водіння в Києві відмінно підготують вас до сюрпризів на дорогах шумного мегаполісу, а також виховають у вас такі корисні якості, як відповідальність та уважність.

3. Економія

Тут ви, можливо, почнете сперечатися. Мовляв, яка економія? Ви ціни на автошколи в Києві бачили? А на бензин? Бачили, і можемо вам упевнено сказати, що дорожче вашого часу – немає нічого. Це єдиний ресурс, який можна заповнити. І саме його ви витрачаєте у вічному очікуванні транспорту, і намотуванні непотрібних кіл по місту. Навичка водіння дозволить прокладати найкоротший маршрут від точки А до точки Б, допомагаючи економити і час, і гроші.

4. Водій на заміну

Відсутність автомобіля – не причина не вчитися його водити. По-перше, майбутнє не вгадаєш. Можливо, незабаром у вас з’являться додаткові кошти на покупку особистого автотранспорту. По-друге, якщо у ваших рідних чи друзів є машина, завжди можна її позичити на час. А ще автомобіль можна отримати в подарунок або навіть виграти в лотерею. Права на поличці ще нікому не завадили, а ось 2,5 місяці вчитися водити при простоюванні в гаражі машині – точно нерентабельно.

5. Геть стереотипи

Незліченні анекдоти про жінок за кермом не зміцнюють впевненість водійок. А знаєте, що зміцнює? Заняття в нашій автошколі! Обіцяємо: ми зробимо з вас справжню автоледі, яка ніколи не переплутає педалі.

Якщо ви підшукуєте хорошу автошколу в Голосіївському районі, “Джаст” – найкращий варіант для вас! Наші досвідчені викладачі – майстри теорії та практики, які допоможуть розібратися в пристрої автомобіля, завчити правила дорожнього руху, і без напруження виходити з найскладніших ситуацій. Джаст – тільки водіння і нічого зайвого!

Відгуки

учениця автошколи Джаст
Алеся Тульженкова
Прекрасная выкладка теории и обьективное обучение вождению, с терпением и подробными обьяснениями.  Спасибо автошкола джаст!
учениця автошколи Джаст
Anastasiia Molodychuk
Хочу поділитися своїм враженням від автошколи Джаст. Приємне те ,що школа знаходиться недалеко від дому і не потрібно довго добиратися,щодо навчання то теорію у нас викладав викладач Віктор, все доступно пояснював ,якщо щось було незрозуміло наводив приклади з яких все ставало ясним. Водіння відбувалося з інструктором Дмитром. Окремо хочу йому подякувати за терпіння в навчанні та міцні нерви. Всі уроки доступно пояснювалися та відпрацьовувалися. Автошколу рекомендую!!!
джаст авто отзывы
Елена Андреевна
Прекрасная автошкола. Лекции доступны и понятны. Поборов не требуют, для тех кто учит везде зелёный свет
джаст авто отзывы
Татьяна Шеляг
Дуже хороша школа, неймовірний підхід до кожного, у всьому допомоуть, жодного разу не пожалкувала що прийшла до вас) а особливо хотіла подятквати інструкторам з теорії Віктору та особливе прям дякуююю це Олександру Миколайовичу ))ви найкращі😘 рекомендую!!!
джаст авто отзывы
Алина Гапчич
Хорошие педагогичные методы преподавания, как теории, так и практики. Полученых знаний достаточно не только чтобы сдать экзамен в Сервисном центре МВД, а и для того чтобы спокойно чувствовать себя на дороге. Так же хочу поблагодарить директора автошколы «Джаст». На экзамене всегда был с нами и поддерживал)
джаст авто отзывы
Игорь Стадник
Профессионально подходят к обучению, не ошибся выбором, доволен

Бажаєте поділитися враженнями про нашу автошколу?

Запишись на безкоштовне перше заняття!

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right