Головна » м. Позняки

м. Позняки

Адреса:

Київ , проспект Петра Григоренка, 5а, Київ

станція метро Позняки

Графік работи:

Запис в групи і консультації по телефону
у будні з 10.00 до 19.00

Прийом документів за попереднім записом

Контактні телефони:

+38 (063) 265 69 59
+38 (096) 566 45 45

Автошкола на Позняках Джаст – Професійна підготовка до водіння

Якщо ви мрієте відмовитися від послуг громадського транспорту та сісти за кермо власного автомобіля, вам необхідний план. Почати слід з підбору школи з кваліфікованими викладачами та великим автопарком. Тільки так ви зможете навчитися керуванню і отримаєте права через 2,5 місяці. Якщо ви шукаєте курси водіння в Києві на Позняках або в іншому районі, ви прийшли за адресою. В автошколі Джаст працюють тільки досвідчені вчителі та інструктори, які добре знайомі з тонкощами водіння в межах міста і за його межами. Навчаючись у нас, ви бездоганно вивчите правила дорожнього руху і навчитеся блискавично реагувати при будь-якій ситуації на дорозі.

Як проходять заняття в одній з кращих автошкіл Києва на Позняках

Підготовка водіїв та мотоциклістів в Джаст ділиться на теорію і практику. Ви можете вивчитися на категорію А або В, записавшись в одну з груп, а також скористатися корпоративним навчанням, що дуже зручно для власників організацій та АТП. Теоретичні курси проводяться онлайн за допомогою Team Viewer Meating у вечірній час або у вихідні дні, а уроки водіння – наживо з інструктором.
В ході віддаленого навчання розглядаються наступні питання:
– загальна інформація про пристрій транспортного засобу
– снови і принципи ПДР
– різновиди і роль дорожніх знаків
– правила поведінки за кермом автомобіля
– дії при дорожньо-транспортній пригоді
– надання першої допомоги
Після основ теорії настає практика. Для навчання водінню в нашій автошколі передбачений власний автопарк, який складається переважно з нових моделей автомобілів. Маршрут підбирається індивідуально в залежності від вашого досвіду та впевненості за кермом. Він може пролягати як через центр Києва, так і через менш завантажені дороги столиці. Маршрут буде ускладнюватися разом з напрацюванням навичок і зростанням досвіду. Уже після перших занять з інструктором ви навчитеся правильно рушати з місця, паркуватися різними способами, здавати назад, відчувати параметри машини, а також повертати.
Крім перерахованого вище, інструктор також пояснять вам такі нюанси:
– як вести себе на складних перехрестях і розв’язках
– чому важливо тримати дистанцію
– як швидко «читати» знаки
– чому не можна панікувати під час їзди
– як їхати в завантаженому потоці і багато іншого

Уроки водіння починаються в зручному для Вас місці на лівому березі Києва за попередньою домовленістю з інструктором, котрий завжди готовий піти назустріч! 

 

Записуйтеся в нашу автошколу коло метро Позняки, щоб стати професійним водієм

Теоретичні і практичні заняття в Джаст проводяться за авторською методикою і займають 2,5-3 місяці. У вашому розпорядженні 4 кваліфікованих викладача теорії, 10 досвідчених інструкторів і 5 філій автошкіл у м. Позняки, Деміївська, Харківська, Політехнічний інститут і Чернігівська. Також ми надаємо додаткову консультацію після отримання водійських прав.
У нашій автошколі ви не просто підготуватися до іспиту, а навчитеся відчувати себе за кермом упевнено і спокійно.