Головна » Філії » Автошкола Львів

Автошкола Львів

Графік роботи:

Запис у групи та консультації по телефону
з понеділка до п’ятниці з 09.00 до 18.00

Прийом документів за попереднім записом.

Контактні телефони:

+38 (050) 566-45-45

+38 (063) 265-69-59

+38 (096) 565-45-45

[]
1 Step 1
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Нові курси водіїв у Львові

Майже в кожного в житті настає цей зірковий момент, коли прийшов час отримати водійське посвідчення. Для цього ми шукаємо приватні курси водія у Львові. Як же отримати права швидко та безболісно?

Автошкола онлайн у Львові — це економія часу та запорука зручності

Світ не стоїть на місці, щодня відходячи якомога далі від протирання штанів в задушливих аудиторіях та нудного конспектування. Ми пропонуємо вчитися онлайн. Таке навчання відбувається у форматі відеоконференцій в Google Meet, де викладач показує презентації та пояснює матеріал наживо.

Автошкола надає всі необхідні елементи підготовки, щоб учні могли набути потрібні водійські навички та здати на права у Львові. Людині потрібна людина, тож викладач веде курси в режимі real-time, це забезпечує можливість запитати вчителя або прокоментувати його. Своєю роботою ми доводимо, що водійські курси у Львові — це цікавий і приємний життєвий досвід. Автомобільна школа дає необхідні знання в сфері Правил Дорожнього Руху, а також в наданні домедичної допомоги потерпілим в дорожньо-транспортній пригоді.

Ми допомогли скласти іспит та отримати права водія у Львові та інших містах понад 5 000 людей, тож автошкола Джаст знає свою справу відмінно: ще на початку 2020 року освоїли онлайн навчання та регулярно вдосконалюємо свої курси, щоби зробити їх найефективнішими.

Яка вартість автокурсів у Львові?

Приватні курси по водінню онлайн коштують 6 000 гривень в групі за фіксованим графіком. Є ранкові, вечірні та групи вихідного дня. Приватна автошкола «Джаст» також пропонує індивідуальне навчання водінню у Львові за графіком учня. Такі лекції відбуваються в Zoom, і їхня вартість становить від 10 000 гривень.

Ми лояльно ставимося до наших курсантів, тому можлива оплата частинами: перший внесок від 2 000 гривень, решту суми можна виплатити будь-якими частинами та інтервалами протягом першого місяця навчання.

На курси водіння у Львові ціни демократичні, а знання є неоцінними, бо саме вони допоможуть стати вільними та незалежними у своїх пересуваннях. Їздити в трамваях — естетична фішка міста, але для львів’ян пересування автівкою — найбільше задоволення.

Також маємо гарну новину: наша автошкола у Львові дарує безліміт теорії — можна навчатись в декількох групах одночасно або повторювати будь-які теми в інших наших класах.

Як довго тривають курси водіння у Львові?

Завдання автошколи — якісно підготувати майбутніх водіїв, навчити їх орієнтуватись на дорозі, читати знаки та дотримуватися Правил Дорожнього Руху. Загалом навчання триває 2 місяці.

Наступним етапом є складання теоретичного іспиту в Сервісному Центрі МВС, який складається з одного білету, де 20 випадкових питань. Учні автошколи «Джаст» у 95 % випадків складають теоретичні іспити успішно з першого разу. Наші викладачі допомагають засвоювати матеріал надовго та якісно, тому вартість навчання однозначно того вартує, як і омріяні права.

Щоби здати на водійські права у Львові після проходження теоретичного курсу — треба записатись в електронну чергу через сайт Головного Сервісного Центру Міністерства Внутрішніх Справ України. Після успішного складання теорії — необхідно звернутись до будь-якої автошколи для проходження водіння. Останні кроки до отримання права водія — це внутрішній та зовнішній іспити з водіння. Після проходження цього тернистого шляху ви та станете легальним водієм із правами!

Які бувають навчальні групи?

Кожного місяця ми відкриваємо набір в ранкові, вечірні та групи вихідного дня.

  1. Ранкова група займається щопонеділка та щосереди або щовівторка та щочетверга з 9 до 11 ранку.
  2. Вечірня група займається двічі на тиждень у будні з 19 до 21.00.
  3. Група вихідного дня працює щосуботи або щонеділі з 9 до 13.30 (після половини лекції є 30-хвилинна перерва для відпочинку).

Групу зможе підібрати собі кожен: від студента до татуся в декреті. Якщо раптом графік у курсанта геть завантажений — пропонуємо індивідуальне навчання, коли викладач підлаштовується під графік учня та займається тоді, коли учень має змогу.

Запрошуємо в автошколу «Джаст» на теоретичне онлайн-навчання всіх, хто мріє стати водієм, котрий знає як поводитися на дорозі. Наші спеціалісти нададуть відповіді на всі запитання, а викладачі допоможуть зрозуміти навіть найскладніші розділи ПДР.

В автошколі у Львові ціни не відлякують клієнтів, а рівень лояльності приємно дивує. Усім своїм учням ми йдемо назустріч, тому переходьте на наш сайт і записуйтесь у зручну для вас групу.

Часто задавані питання

Теоретичне навчання триває 2 місяці.

Курси теорії коштують 6000 гривень (групові) і від 10 000 гривень індивідуальні. 

Теорію можна скласти у будь-якому Сервісному Центрі, записавшись через електронну чергу. 

Навчання проходить онлайн по відеоконференціям у Google-Meet. 

Потрібно пройти теоретичний курс, скласти теоретичний іспит у Сервісному Центрі МВС, пройти практичний курс у автошколі і скласти внутрішні та зовнішні іспити.