Головна » Філії » Автошкола Бровари

Автошкола Бровари

Графік роботи:

Запис у групи та консультації по телефону
з понеділка до п’ятниці з 09.00 до 18.00

Прийом документів за попереднім записом.

Контактні телефони:

+38 (050) 566-45-45

+38 (063) 265-69-59

+38 (096) 565-45-45

[]
1 Step 1
ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Курси водіїв в Броварах

Знаємо, як це — носити тяжкі пакети з супермаркету, чекати таксі на холоді під дощем і їхати в забитій маршрутці, стоячи на одній ніжці… Знаємо, як боляче, коли дорогою до парку Перемоги в тролейбусі наступають на нове біле взуття і коли хочеш зустрітися з друзями у Терміналі, але їхати з трьома пересадками…

Метод покращення рівня життя — водійські курси в Броварах. Автошкола Джаст пропонує навчання онлайн за демократичною ціною.

Звичайно ж, не всі люди з водійськими правами відразу можуть дозволити собі купити власну машину. Проте навіть без неї у столиці знайдеться багато можливостей бути мобільним і скрізь встигати. Наприклад, орендувати авто у спеціальних сервісах (без водія набагато вигідніше), брати його на якийсь час у друзів чи батьків, а не просити “підкинути, якщо не складно”.

Як проходять курси водіння в Броварах

Наша недорога автошкола пропонує навчання онлайн у форматі відеоконференцій у Google Meet. Це лайфхак вчитися теорії не виходячи з дому: сидячи, стоячи чи лежачи.

Також автокурси в Броварах передбачають уроки по водінню. Пропонуємо Фольксваген Джетта на автоматі та Шкода Фабія на механіці. Інструктори з 10-річним стажем дають змогу вивчитися в автошколі за місяць та отримати водійські посвідчення без стресу.

Не треба багато витрачати, щоб здати на права

Автошкола в Броварах — це демократичні ціни, щоб кожен мав змогу вчитися на водія. Теоретичний онлайн курс у групі має вартість 7 000 гривень, передбачає курси за фіксованим графіком.

Також пропонуємо персональні курси онлайн за 12 000 грн, тут викладач підлаштовується під графік учня та заняття проходять у бажані дні та часові проміжки. Навчання водінню в Броварах має різну вартість на різні пакети послуг:

  1. 20 уроків — 13 000 грн.
  2. 30 уроків — 17 500 грн.
  3. 40 уроків — 22 000 грн.

Автошкола Бровари проводить одне заняття з водіння тривалістю у 60 хвилин.

Як записатися?

Щоб записатися на курси в автошколу — зателефонуйте або зайдіть на сайт, виберіть формат навчання в автошколі та натисніть кнопку “Записатися”. Вартість навчання не кусається, за десять років існування наша школа розробила власні методики навчання. Курси підготовки пропонують ранкові, вечірні групи та групи вихідного дня для вивчення теорії.

Приватна автомобільна школа при вступі запитує такі документи:

  • Паспорт з пропискою;
  • Ідентифікаційний код;
  • Медичну довідку форми 0/83.

А щоб не витрачати час і сили на відвідування офісу, пропонуємо подати документи онлайн, наш адміністратор з радістю вам допоможе це зробити.

Щомісяця випускаємо до 100 курсантів, організовуємо іспити у Сервісному Центрі Києва на Павла Усенка, 8.

Понад 5 000 учнів вже насолоджуються свободою пересування, рули з нами!

Часто задавані питання

Треба пройти теоретичний курс вартістю 7000 гривень у групі або 12 000 гривень індивідуально, а потім практичний, який коштує від 13 000 гривень за 20 практичних занять.

Навчання проходить онлайн у Google-Meet. 

Потрібно пройти теорію, скласти її у Сервісному Центрі МВС, потім пройти практику у автошколі і скласти внутрішні та зовнішні іспити з водіння. 

Є пакети на 20, 30 та 40 уроків водіння по 60 хвилин.