Головна » Блог » Автошкола "Джаст" у 2023

Автошкола “Джаст” у 2023

автошкола джаст

        2022 рік приніс у наше життя хаос, неприємні зміни та фінансову нестабільність. Весь рік автошкола “Джаст” працювала віддано, з розумінням та допомагаючи ЗСУ усіма можливими методами.
      У 2023 році ми прийняли нелегке рішення підняти ціни на практичні заняття у зв’язку з безупинним подорожчанням автомобільних деталей, палива та послуг. Проте курсантам, які навчаються у нас, ми пропонуємо програму лояльності – протягом 2х тижнів (з 10.01.23 до 01.02.23 включно) можна обрати і оплатити пакет практичного курсу за старими цінам:

  •  20 практичних занять за 8000 гривень 
  • 30 практичних занять за 12 000 гривень 
  • 40 практичних занять за 16 000 гривень 

(Перші подачі на внутрішній та зовнішній іспити враховані у пакетах і вважаються останніми два уроками) 

Також повідомляємо, що додаткові уроки (які не входять у пакет) коштуватимуть 600 гривень за 1 урок тривалістю 60 хв та оплачуватимуться ТІЛЬКИ у автошколу (можна разово, а можна цілим пакетом, адже у пакеті буде вартість заняття 500 грн, а до 01.02 – 400 гривень!). 

Внутрішній іспит з водіння відбуватиметься на Павла Усенка, 8 (м.Чернігівська) за маршрутами Сервісного Центру. Завдяки цій локації у курсантів буде можливість ефективніше підготуватися до зовнішнього іспиту з водіння, адже досвід, робота над помилками та подолання власних страхів на внутрішньому іспиті – підвищать шанси скласти з першого разу у Сервісному! Це наш автошкільний пріоритет. Перша подача на внутрішній включена у вартість практичного курсу і вважається передостаннім заняттям, а повторна подача авто на внутрішній іспит коштуватиме 600 гривень.

Автошкола “Джаст” робить максимум для надання якісних послуг і сподівається на розуміння. Дякуємо нашим курсантам за підтримку.